WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Skradziono samochód niepełnosprawnemu chłopcu. Stonoga włącza się w pomoc

Skradziono samochód niepełnosprawnemu chłopcu. Stonoga włącza się w pomoc

11.10.2016, godz. 13:13
Skradziono samochód niepełnosprawnemu chłopcu. Stonoga włącza się w pomoc
Skradziono samochód niepełnosprawnemu chłopcu. Stonoga włącza się w pomoc foto: EAST NEWS

Zbigniew Stonoga apeluje do osób, które mogą cokolwiek wiedzieć na temat skradzionego sprzed firmy Arctic Paper w Kostrzynie samochodu marki volkswagen touran. Tym autem 5-letni Dominik, który jest niepełnosprawny mógł być codziennie dowożony do specjalistów. Złodziej odebrał mu szansę na powrót do zdrowia.

Dominik ma 5 lat. Pokonał nowotwór, ale wciąż musi walczyć o powrót do zdrowia. Chłopiec jest niepełnosprawny i jego mama codziennie musi go dowozić do Kostrzyna, gdzie jest przedszkole i 5-latek uczęszcza też na rehabilitację. To dzięki niej Dominik ma szansę poprawiać swoją sprawność. Do tej pory pani Małgorzata zawoziła syna specjalnie przystosowanym samochodem. Niestety ktoś okazał się na tyle bezduszny, że ukradł dziecku to auto. Tym samym odebrał Dominikowi szansę na leczenie. Codzienne wizyty chłopca w Kostrzynie są konieczne. Chodzi on tam na tzw. zajęcia sensoryczne, które pomagają mu się rozwijać.

Teraz policja poszukuje samochodu i sprawcy. To czarny volkswagen touran o numerach FGW 9N53. W pomoc włączył się sam Zbigniew Stonoga i dla informatorów oferuje nagrodę. "UWAGA NAGRODA 5.000 złotych za wskazanie miejsca postoju samochodu oraz 25.000 za przesłanie mi danych sprawcy i dowodów, że to on. Jeżeli takie otrzymam zrobię z niego najbardziej znaną rurę w Polsce." - napisał biznesmen.

Zobacz: Samotnemu ojcu jednak odbiorą 6 dzieci? Zdecyduje o tym sąd

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: