WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Śmierć Danuty Wielochy. Mieszkańcy Radomia wspierają jej dzieci

Śmierć Danuty Wielochy. Mieszkańcy Radomia wspierają jej dzieci

07.04.2017, godz. 13:57
Danuta Wielocha
foto: Archiwum

5 kwietnia Krzysztof Rutkowski ogłosił na konferencji prasowej, że 3 kwietnia odnalazł ciało Danuty Wielochy. Zwłoki znajdowały się w Pilicy w miejscowości Brzeźce. W związku ze sprawą zatrzymano męża kobiety. Tymczasem mieszakańcy Radomia są zszokowani i wspierają rodzinę tragicznie zmarłej 53-latki.

Przypomnijmy - Danuta Wielocha zaginęła 11 grudnia 2016 roku. Tego dnia wyszła ze szpitala miejskiego przy ulicy Tochtermana w Radomiu od córki. Policja po raz ostatni namierzyła jej telefon o godzinie 16:44 w okolicach Urzędu Miasta przy ulicy Kilińskiego. Potem, około godziny 17 najprawdopodobniej była jeszcze w domu przy ulicy Garbarskiej na Zamłyniu i tam zostawiła samochód. Potem wyszła z niego wyszła i od tamtej pory ślad po niej zaginał. W poszukiwania Danuty Wielochy włączył się m.in Krzysztof Rutkowski. Finał poszukiwań okazał się bardzo dramatyczny - ciało kobiety udało się odnaleźć wędkarzom, którzy łowili ryby nad rzeką Pilica w miejscowości Brzeźce. W związku z jej zabójstem policja zatrzymała jedną osobę - męża Piotra W.

Poruszeni sprawą zabójstwa kobiety są mieszkańcy Radomia oraz znajomi rodziny. Na facebooku jej syna składane są kondolencje oraz wyrazy wsparcia dla bliskich Danuty Wielochy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: