WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Śmierć Polki w Egipcie. Magda została WYRZUCONA z okna? SZOKUJĄCA teoria

Śmierć Polki w Egipcie. Magda została WYRZUCONA z okna? SZOKUJĄCA teoria

03.05.2017, godz. 14:43
MAGDALENA Ż.
foto: Facebook

Wciąż pojawiają się nowe informacje na temat śmierci Magdaleny ze Zgierza, która spędzała urlop w Egipcie. Dziewczyna zginęła w tajemniczych okolicznościach. Wiadomo, że trafiła do szpitala w Hurghadzie w piątek, a w niedzielę zmarła. Zginęła wyskakując przez okno. Przyczyną śmierci dziewczyny miały być obrażenia klatki piersiowej i rany głowy. Ale zdaniem bliskich 27-latki za tragiczną śmiercią kryje się coś jeszcze. Siostra zmarłej mówi wprost, ktoś mógł ją wypchnąć z okna.

Magda ze Zgorzelca pojechała na samotną wycieczkę do Egiptu, bo jej chłopak nie miał ważnego paszportu. Próbowała znaleźć kogoś, kto by z nią pojechał, ale wszyscy już mieli zaplanowane majówkowe dni. W rozmowie z wp.pl siostra Magdy, Małgorzata powiedziała, że rodzina do końca nie wie, co wydarzyło się w Egipcie i dlaczego zginęła ich ukochana Magda. - Rozmawialiśmy z lekarzem ze szpitala, gdzie umarła Magda. Mówił, że wyskoczyła z okna i że miała jakieś zaburzenia psychiczne. I podkreśla, że siostra nigdy nie miała problemów psychicznych, zawsze była zdrowia.

Kobieta nie wyklucza też, że 27-latka wcale nie wyskoczyła ze szpitalnego okna: - Ktoś mógł ją z tego okna wyrzucić - mówi wp.pl szczerze Małgorzata. Dodała też, że inni Polacy, którzy byli zakwaterowani w tym samym hotelu co dziewczyna, zauważyli jej dziwne zachowanie, Magda miała zachowywać się agresywnie.

To kolejne szokujące informacje w sprawie 27-letniej Magdy, która zginęła w Egipcie. Najpierw pojawiło się nagranie rozmowy z Magdą, na którym rozstrzęsiona dziewczyna ledwo potrafi wydusić z siebie słowa. Mówi coś bez ładu i przerażona szepcze, że już nie wróci z Egiptu. A teraz zagadkowe słowa siostry.

Zobacz: Ktoś chciał porwać 27-letnią Polkę z Egiptu? TAJEMNICZE słowa siostry Magdy

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: