WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Śmiertelne porachunki w domu grozy

Śmiertelne porachunki w domu grozy

15.09.2016, godz. 02:15
Śmiertelne porachunki w domu grozy
foto:

Tajemnicze zabójstwo pod Krakowem. We wtorek nad ranem, w domu położonym na skraju wsi Czernichów policjanci odkryli zwłoki 24-latka. Został zastrzelony. Wszystko wskazuje na to, że jest ofiarą bandyckich porachunków. Policjanci zatrzymali pięć osób, jedna z nich ma usłyszeć zarzut zabójstwa.

Dwa lata temu stary dom przy wałach przeciwpowodziowych w Czernichowie zyskał nowych właścicieli. Wprowadzili się do niego Robert B. (41 l.) wraz z partnerką Agnieszką M. i dwójką dzieci. Sąsiedzi cieszyli się, że będą mieli towarzystwo, ale szybko zaczęli omijać przybyszów szerokim łukiem. - Ciągle gdzieś jeździli, zmieniali samochody, na podwórku pojawiały się przyczepy kempingowe, a potem znikały. Przyjeżdżały do nich podejrzane typy - opowiada jedna z sąsiadek. Zwłaszcza Robert B. nie zaskarbił sobie sympatii miejscowych. - Nosił gruby, złoty łańcuch na szyi, nigdy nie ustępował drogi autem, a wieczorami strzelał z broni. Mówił, że do kotów - opowiadają. Przez dom grozy przewijały się dziesiątki nieznanych osób. Okoliczni podejrzewali, że całe to towarzystwo jest związane z biznesem narkotykowym.

We wtorek w nocy z posesji B. słychać było trzy strzały. Trwała tam impreza. Nad ranem pojawiły się policyjne samochody. Funkcjonariusze znaleźli ciało zastrzelonego 24-latka. Zatrzymali Roberta B. i cztery inne osoby. Wszystko wskazuje na to, że za spust pociągnął właściciel posesji. Miał się pokłócić z ofiarą. Jeśli się to potwierdzi, usłyszy zarzut zabójstwa. Wczoraj do późnych godzin prokuratorzy przesłuchiwali zatrzymanych.

Zobacz: Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje 2 nastolatków!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: