WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Śmiertelny wypadek na torach w Rembertowie. NIE ŻYJE kobieta [UTRUDNIENIA, ZMIANY W KOMUNIKACJI]

Śmiertelny wypadek na torach w Rembertowie. NIE ŻYJE kobieta [UTRUDNIENIA, ZMIANY W KOMUNIKACJI]

19.09.2016, godz. 08:34
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Pasażerów Kolei Mazowieckich, podróżujących z Rembertowa czeka dzisiaj od rana sporo utrudnień. W okolicy ulicy Cyrulików kobieta przechodziła w niedozwolonym miejscu i potrącił ją pociąg relacji Lublin - Szczecin. Zginęła na miejscu. W związku z wypadkiem "niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji" - poinformowały Koleje Mazowieckie w swoim komunikacie. Służby pracują na miejscu zdarzenia.

W związku ze śmiertelnym wypadkiem, do jakiego doszło dzisiaj nad ranem w Rembertowie, na wysokości ulicy Cyrulików, pasażerów Kolei Mazowieckich czekają spore utrudnienia i opóźnienia. Kobieta przechodząca w niedozwolonym miejscu została potrącona przez pociąg relacji Lublin - Szczecin i zginęła na miejscu. Na miejscu też pracują dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja.  "Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Siedlce - Warszawa na odcinku Sulejówek Miłosna - Rembertów. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - informuje KM na swoim portalu. Zarząd Transportu Miejskiego również poinformował o poniedziałkowych zmianach, związanych z tym tragicznym zdarzeniem: "Kurs pociągu SKM linii S2 został odwołany na odcinku: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA (06:35) - WARSZAWA REMBERTÓW (07:15) - WARSZAWA LOTNISKO (08:45). Kurs pociągu SKM linii S2 został skrócony na odcinku: WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA (07:05) - WARSZAWA WSCHODNIA (07:33). Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM w pociągach SKM i KM na odcinku WARSZAWA ZACHODNIA - SULEJÓWEK MIŁOSNA.

Zobacz: Prawnik Ziobry dostał kolejną fuchę

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: