WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Zeznaje partner Adama Z. RELACJA NA ŻYWO [ZDJĘCIA]

Rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Zeznaje partner Adama Z. RELACJA NA ŻYWO [ZDJĘCIA]

17.02.2017, godz. 15:51
EWA TYLMAN.
foto: Super Express

Sprawa Ewy Tylman. Już dziś o godzinie 9 rozpoczęła się trzecia rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Przed poznańskim sądem będą dziś zeznawać były chłopak 26-latki oraz partner Adama Z. Czy dzisiejsza rozprawa w sprawie Ewy Tylman przybliży nas do prawdy o tym, co dokładnie zdarzyło się w nocy z 22 na 23 listopada w 2015 roku? Na SE.pl przeprowadzimy relację na żywo z trzeciej rozprawy w sprawie śmierci Ewy Tylman.

Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada w 2015 roku. Jej ciało wypłynęło 25 lipca na wysokości miejscowości Czerwonak, jednak ze względu na znaczny rozkład zwłok, nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny zgonu 26-latki. Proces w sprawie śmierci Ewy Tylman rozpoczął się 3 stycznia. Podczas pierwszej rozprawy zeznawał Adam Z., który nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Mężczyzna opisał szczegółowo feralną noc oraz skarżył się, że podczas przesłuchania jeden z policjantów miał go wyzywać od ciot. Z kolei podczas drugiej rozprawy zeznawali funkcjonariusze, którzy przesłuchiwali oskarżonego - stróże prawa zaprzeczyli jednak, by znęcali się nad Adamem Z. 17 lutego przed sądem w Poznaniu rozpoczęła się trzecia rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman. Dziś przed sądem będzie zeznawał były chłopak tragicznie zmarłej 26-latki oraz partner oskarżonego. Rozprawa rozpoczęła się o godzinie 9.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

14.50 Przed sądem zeznaje obecnie partner Adama Z. Ze względu na dobro świadka, sąd wyprosił z sali przedstawicieli mediów.

14.00 Sąd nie zezwolił na przekazywanie zeznań przesłuchiwanych w trakcie procesu. Mamy je poznać po południu, około godziny 16.

11.10 Ze względu na charkter swojej pracy, Adam O. będzie zeznawał w kominiarce. Mężczyzna na co dzień pracuje jako funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

10.15 O godzinie 11.00 ma zeznawać partner Ewy Tylman.

10.05 Do godziny 11.00 będzie trwała przerwa - taką decyzję sąd podjął po tym, gdy na rozprawę nie stawił się jeden ze świadków.


9.25 Jako pierwszy zeznaje Bartosz J., były pracownik biura Krzysztofa Rutkowskiego. Przypomnijmy, że słynny detektyw zaangażował się w sprawę zaginięcia Ewy Tylman.

9.15 Sąd nie wyraził zgody na to, by rozprawa była transmitowana ani retransmitowana.

9.00 Rozpoczęła się trzecia rozprawa w sprawie śmierci Ewy Tylman.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: