WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Sprawa Magdaleny Żuk. Jej siostra pokazała poruszające wideo

Sprawa Magdaleny Żuk. Jej siostra pokazała poruszające wideo

25.05.2017, godz. 09:36
Magdalena Żuk
Magdalena Żuk foto:

Sprawa Magdaleny Żuk. 23 maja w Bogatyni (woj. dolnośląskie) odbył się pogrzeb Magdaleny Żuk, tragicznie zmarłej Polki, która wyjechała do Egiptu na wczasy. W ostatniej drodze 27-latce towarzyszła rodzina, przyjaciele oraz znajomi. Tego dnia siostra Magdaleny Żuk umieściła na swoim profilu na Facebooku bardzo wzruszające wideo, które przedstawia nieznane zdjęcia 27-latki.

Sprawa Magdaleny Żuk. Od 30 kwietnia trwa śledztwo w sprawie tajemniczych okoliczności śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk. Dziewczyna zmarła w wyniku upadku ze szpitalnego okna, ale przed przetransportowaniem do szpitala zachowywała się bardzo dziwnie. Przypomnijmy, że śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura z Jeleniej Góry - na zlecenie śledczych 19 maja przeprowadzono drugą sekcję zwłok dziewczyny we Wrocławiu (pierwsza odbyła się w Egipcie). Wyniki prac lekarzy z zakładu medycyny sądowej mamy poznać za kilka tygodni - wtedy dowiemy się, czy Magdalena Żuk znajdowała się pod wpływem jakichś substancji. Nadzór nad śledztwem objął minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro.

23 maja w Bogatyni na Dolnym Śląsku odbył się pogrzeb tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk. W ostatniej drodze towarzyszli jej rodzice, siostry, znajomi oraz mieszkańcy Bogatyni, skąd pochodziła 27-latka. Tego samego dnia siostra Magdaleny Żuk zamieściła na swoim profilu wzruszające wideo. - Kochana nasza Madzia - napisała bliska 27-latki.

Pod postem pojawiły się również bardzo poruszające komentarze:

Czytaj: Sprawa Magdaleny Żuk. Kiedy poznamy prawdę o jej śmierci?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: