WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Sprawdź, jakim jesteś numerkiem

Sprawdź, jakim jesteś numerkiem

01.10.2016, godz. 02:00
Numery
foto: Pixabay.com

Rozpoczyna się rok numerologiczny 2017! Sprawdź, którym numerkiem jesteś i dowiedz się, co czeka cię w przyszłości.

Precz z banalnym kalendarzem, witaj, wiedzo tajemna! Oto już dziś rozpoczyna się rok numerologiczny 2017! Wraz z nim płyną do nas nowe siły witalne. Oczywiście, każdy człowiek ma swój indywidualny cykl numerologiczny. Dlatego aby odkryć przyszłość, musisz najpierw poznać swoją liczbę drogi życia. Jak ją obliczyć? Oto przykład: Ania urodziła się 13.06.1979 r., więc jest dziewiątką, bo 1+3+6+1+9+7+9=36, a 3+6=9. Teraz do dziewiątki należy dodać wibrację roku 2017, czyli jedynkę, bo 2+1+7=10, a 1+0=1. Słowem 9+1=10, a 1+0 = 1, więc Ania rozpoczyna swój pierwszy rok numerologiczny. Dokonaj identycznych obliczeń i sprawdź, co cię czeka! 

1. Osiągniesz wiele sukcesów na każdym polu, czy to zawodowym, miłosnym, czy rodzinnym. Zmiana pracy, nowe przedsięwzięcie, zmiana miejsca zamieszkania albu stanu cywilnego będzie dla ciebie dobra. Wszystkiemu podołasz, więc śmiało idź przed siebie.

2. To czas zwolnionych obrotów, przede wszystkim w pracy. Poświęć się rodzinie i przyjaciołom, bądź ich powiernikiem i doradcą. W związku przebrniecie przez każdy kryzys. Dbaj o zdrowie, bo mogą pojawić się problemy z układem moczowym.

3. Będziesz patrzeć na życie optymistycznie. Ten rok sprzyja nowym projektom i zawieraniu cennych znajomości. Wszystko będzie się idealnie układało - praca, relacje z rodziną, podróże, rozrywki. A jeżeli jesteś osobą samotną, możesz spotkać na swojej drodze miłość życia.

4. To będzie pracowity rok, wypełniony rozlicznymi obowiązkami, w których będziesz mieć nieco mniej czasu na przyjemności. Jest sznasa, że zmienisz pracę na lepszą, ale nie przyjdzie to łatwo. W życiu osobistym unikaj rewolucji.

5. Pomyśl o sobie i zrób coś szalonego. Może drzemią w tobie talenty artystyczne, które bałeś się rozwinąć? Spotkasz wielu inspirujących ludzi. Nie jest to jednak dobry rok dla starych związków. Może dojść do nieporozumień, a nawet do przelotnych romansów.

6. Ten rok sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych i działaniom związanym z domowym ogniskiem. Może czekać cię ślub, przeprowadzka do nowego mieszkania albo pojawi się nowy członek rodziny. Z łatwością będziesz dzielić się z innymi czułością.

7. Rozwój duchowy, samodoskonalenie się i pogłębianie wiedzy - tak będzie wyglądać ten rok. Możesz liczyć na osiągnięcia artystyczne, sławę i uznanie, jednak nie oczekuj pieniędzy. Uważaj, aby nie popaść w zbytnią zadumę nad światem. Może to doprowadzić do depresji!

8. Wzrosną twoje ambicje w finansach. Ten rok będzie sprzyjał podwyżkom w pracy i zastrzykom gotówki. Musisz jednak sam się o nie upomnieć. Warto zainwestować w przyszłość np. kupić mieszkanie czy samochód. I dziel się pieniędzmi z innymi!

9. To rok podsumowań. Odetnij się od tego, co cię hamuje i ogranicza. To ostatni rok z cyklu numerologicznego, toteż wiele spraw się zakończy. Poddaj się temu z pokorą. Okoliczności zmuszą cię do zmian. Nie podejmuj jednak ważnych życiowych decyzji, bo to teraz ryzykowne.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: