WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Start "24 godziny" w NOWA TV od kuchni [ZDJĘCIA]

Start "24 godziny" w NOWA TV od kuchni [ZDJĘCIA]

10.11.2016, godz. 10:17
Start 24 godziny w NOWA TV od kuchni [ZDJĘCIA]
Start "24 godziny" w NOWA TV oraz prowadzący pierwszego wydania: Beata Tadla i Jarosław Kulczycki. Pamiątkowa fotografia musi być! foto:

Główny program informacyjny stacji NOWA TV, czyli "24 godziny" w NOWA TV już wystartował. Punktualnie o godzinie 18.30 na antenie NOWA TV rozpoczęło się pierwsze wydanie programu. Widzów powitali lubiani i dobrze znani dziennikarze - para prowadzących seriws: Beata Tadla i Jarosław Kulczycki. Wyszystko odbyło się zgodnie z planem, a po zakończeniu wydania programu informacyjnego "24 godziny" ekipa wzniosła toast za sukces!

Na ten moment czekało wielu widzów, telewizja NOWA TV ruszyła, a na jej antenie zadebiutował nowy program informacyjny "24 godziny". Pierwsze wydanie poprowadzili wspólnie Beata Tadla i Jarosław Kulczycki. Właśnie formuła seriwsu, czyli dwoje prowadzących, jest tym, co wyróżnia "24 godziny" w NOWA TV na tle innych programów. Druga para, którą zobaczą widzowie to Joanna Dunikowska i Marek Czyż. Pierwsze wydanie "24 godziny" rozpoczęło się o 18.30.

Widzowie mogli dowiedzieć się: jak świat zareagował na wieść o wygranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA, zobaczyć gdzie poprószył śnieg, a także poznać historię walczącego o życie pana Maćka. Posłuchać o ustaleniach dziennikarzy "Super Expressu" na temat odszkodowań, o które występują rodziny bliskich zmarłych w katastrfoie smoleńskiej oraz przekonać, za którymi politykami tęsknią Polacy. Jak się okazało to Aleksander Kwaśniewski jest politykiem, którego najbardziej brakuje Polakom na polskiej scenie politycznej, to właśnie były prezydent gościł w programie "24 godziny" na antenie NOWA TV.

Po bardzo udanym pierwszym wydaniu codziennego programu informacyjnego "24 godziny" w NOWA TV cała ekipa zebrała się, by uczcić start programu przy lampce szampana i słodkim co nieco.

Zobacz: Jak odbierać NOWA TV. Poradnik

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: