WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Stonoga UJAWNIA. Ksiądz z Radzymina do parafianki: ci** niech cieknie

Stonoga UJAWNIA. Ksiądz z Radzymina do parafianki: ci** niech cieknie

07.11.2016, godz. 12:54
ksiadz koloratka duchowny
foto: Archiwum

Kobieta przyszła z mężem ochrzcić dziecko do księdza Ireneusza. Duchowny zamiast rozgrzeszenia miał jej zaproponować kontakt na Facebooku. Według Zbigniewa Stonogi duchowny miał do parafianki wysyłać sprośne wiadomości. - Płoń cała ... ci** niech cieknie - miał pisać kaznodzieja do parafianki. Sprośne wiadomości jakie miał wysyłać ksiądz ujawnił Stonoga, wśród nich znajdujemy zdjęcie męskiego członka w stanie erekcji.

Kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga w bezpardonowy sposób obnaża zepsucie w łonie Kościoła Katolickiego. Na swojej stronie internetowej Stonoga opublikował materiał w którym oskarża jednego z księży z Radzymina oto, że wysyłał swojej parafiance sprośne wiadomości oraz zdjęcia o charakterze pornograficznym. Na dowód Stonoga zamieszcza screena z teflonu ze sprośnymi wiadomościami.

 

Szczególnie oburzenie może budzić fakt, że zapowiadając swój materiał na Facebooku Stonoga opisał historie młodego małżeństwa, które przyszło do księdza ochrzcić dziecko! - Podczas Sakramentu Pokuty zaproponował młodej matce, która wraz z mężem przyszła ochrzcić dziecko miast rozgrzeszenia kontakt na facebooku. Później był już tylko gigantyczny skandal. - napisał biznesmen. Do sieci trafił tez cały reportaż w którym rodzice dokładnie i ze szczegółami opisują zachowanie księdza. Na końcu duchowny zjawia się w ich domu, klęka i błaga o przebaczenie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: