WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska SUPER AGRO. Spotkajmy się na Centralnych Targach Rolniczych

SUPER AGRO. Spotkajmy się na Centralnych Targach Rolniczych

22.09.2016, godz. 13:30
Super Agro 22 09
foto: Materiały prasowe

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. W dniach 25–27 listopada odbędą się tu Centralne Targi Rolnicze.

– Dlaczego warto się pojawić na targach?

– CTR to nowa inicjatywa, ale już na stałe została wpisana w kalendarz naszych imprez wystawienniczych. W trzech nowoczesnych pawilonach o powierzchni 68 tys. mkw. oraz na zewnątrz zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta produktów, maszyn i urządzeń rolniczych oraz usług branży rolniczej. W trakcie targów odbędzie się wiele merytorycznych paneli, seminariów, forów dyskusyjnych.

– Targi będą też okazją do spotkań ludzi z branży rolno-spożywczej.

– Rolnicy spotkają się tu z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej oraz przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie działalności oraz usługi logistyczne, finansowe, doradcze. Polscy przedsiębiorcy zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym z Azji i Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Europy Środkowo-Wschodniej, swoje osiągnięcia i możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy, bo przewidziane są też atrakcje dla zwiedzających.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: