WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polska SUPER AGRO. Spotkajmy się na Centralnych Targach Rolniczych

SUPER AGRO. Spotkajmy się na Centralnych Targach Rolniczych

22.09.2016, godz. 13:30
Super Agro 22 09
foto: Materiały prasowe

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. W dniach 25–27 listopada odbędą się tu Centralne Targi Rolnicze.

– Dlaczego warto się pojawić na targach?

– CTR to nowa inicjatywa, ale już na stałe została wpisana w kalendarz naszych imprez wystawienniczych. W trzech nowoczesnych pawilonach o powierzchni 68 tys. mkw. oraz na zewnątrz zostanie zaprezentowana kompleksowa oferta produktów, maszyn i urządzeń rolniczych oraz usług branży rolniczej. W trakcie targów odbędzie się wiele merytorycznych paneli, seminariów, forów dyskusyjnych.

– Targi będą też okazją do spotkań ludzi z branży rolno-spożywczej.

– Rolnicy spotkają się tu z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej oraz przedstawicielami instytucji oferujących wsparcie działalności oraz usługi logistyczne, finansowe, doradcze. Polscy przedsiębiorcy zaprezentują partnerom krajowym oraz zagranicznym, w tym z Azji i Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Europy Środkowo-Wschodniej, swoje osiągnięcia i możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy, bo przewidziane są też atrakcje dla zwiedzających.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: