WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Urlop w Wielkanoc

Urlop w Wielkanoc

23.03.2015, godz. 02:00
Świąteczne wakacje
foto: SHUTTERSTOCK

A może zburzyć świąteczny zwyczaj siedzenia przy stole i wykorzystać ten czas na odpoczynek? To ze wszech miar warte zastanowienia.

Wyjazdy na święta Wielkanocne są coraz popularniejsze. Nie musimy przecież burzyć tradycji. Jeśli zdecydujemy się na wyjazd do jakiegoś hotelu, ośrodka wczasowego, pensjonatu czy gospodarstwa agroturystycznego, nadal możemy świętować.

Możemy powędrować ze święconką do kościoła, uczestniczyć w pięknych nabożeństwach Triduum Paschalnego oraz uroczystościach świątecznych, jeśli tylko mamy taką potrzebę. Zwłaszcza że na wakacjach nareszcie będziemy mieć na to czas.

W ośrodku czy pensjonacie na pewno podane zostanie uroczyste śniadanie i będziemy mogli podzielić się z najbliższymi święconym jajkiem. W dodatku bez gotowania, zakupów, sprzątania i zmywania! Bez zmęczenia, obolałych i spuchniętych nóg, nadwerężonego kręgosłupa.

Poza tym, gdy tylko wstaniemy od stołu, możemy udać się w plener na fantastyczny spacer. Warto wziąć ze sobą rower albo kijki do nornic walkingu. Wykorzystajmy wolny czas na to, by się dotlenić, naładować akumulatory i rozruszać kości.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: