WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Szczecin: oblano gangstera żrącym kwasem! Policja ściga sprawcę [NOWE FAKTY]

Szczecin: oblano gangstera żrącym kwasem! Policja ściga sprawcę [NOWE FAKTY]

21.03.2017, godz. 08:52
policja, zbrodnia
foto: EAST NEWS

Szczecińska policja poszukuje sprawców napaści na Mirosława B. "Dziobaka", który około 7 rano, 20 marca, został oblany kwasem, kiedy szedł na siłownię. Poszkodowany mężczyzna zdołał sam dotrzeć do przychodni, stamtąd do szpitala zabrało go pogotowie - opisuje RMF FM.

Wiadomo, że do ataku doszło 20 marca około godziny 7. Mężczyzna, który szedł na siłownię, w pewnym momencie został oblany kwasem. Jak później zeznał, nie widział napastnika. Poszkodowana ofiara zdołała sama dotrzeć do przychodni. Tam zajęli się nim lekarze, którzy zdecydowali, że mężczyzna zostanie przetransportowany do szpitala w Gryficach. Z ustaleń RMF FM wynika, że poszkodowany mam poparzoną twarz. Policjanci, którzy wyjaśniają sprawę, przeglądają monitoring, zabezpieczono również odzież, w którą ubrany był mężczyzna.

Według ustaleń RMF FM, zaatakowany mężcyzna to Mirosław B., "Dziobak". Gangster jest doskonale znany szczecińskiej policji. W przeszłości grupa, którą kierował Mirosław B. dokonywała brutalnych pobić i napadów w mieście.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: