WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Szkło w popularnym piwie! Lidl wycofuje produkt ze sprzedaży

Szkło w popularnym piwie! Lidl wycofuje produkt ze sprzedaży

20.11.2016, godz. 09:13
piwo, alkohol
foto: EAST NEWS

Szok i niedowierzanie! Klient Lidla o mało nie przypłacił życiem swojej piwnej pasji! Kupił w sieci piwo popularnej marki. Na szczęście postanowił przelać trunek do kufla. Podczas przelewania zauważył kawałek szkła, który wypłynął z butelki. Zgłosił sprawę, a Lidl wycofał produkt ze sprzedaży do wyjaśnienia przyczyn wpadki z producentem.

Jak donosi "Dziennik Zachodni", jeden z mieszkańców Bytomia kupił w Lildlu przy ul. Zabrzańskiej 98 w Bytomiu-Szombierkach piwo marki Argus. Kiedy przelewał złocisty napój do kufla, zauważył, że w butelce znajduje się szkło. Kawałki szkła stukały o butelkę. Okazało się, że w środku były dwa dużei kilka mniejszych odłamków, wyglądających jak kawałki innej butelki.

Oburzony klient zgłosił sprawę do sieci sklepów. - W związku z tym jedynym zgłoszeniem, w trosce o dobro konsumentów, postanowiliśmy zablokować sprzedaż wskazanego przez Państwa piwa do czasu wyjaśnienia zgłoszenia przez producenta - powiedziała Robaszkiewicz, PR Manager z Lidl Polska. - Bezpieczeństwo naszych klientów oraz wysoka i powtarzalna jakość produktów są dla nas zawsze najważniejsze. Wszystkie nasze produkty podlegają rygorystycznym kontrolom jakości prowadzonym zarówno wewnętrznie jak i przez zewnętrzne, akredytowane laboratoria - zapewniła. To narazie jedyne zgłoszenie tego typu.

Zobacz: Już wiadomo, co poparzyło przełyk mężczyzny z Bolesławca. Jest też apel Żywca

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: