WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska SZOK! Krzewy na cmentarzu mają kształt... [ZOBACZ]

SZOK! Krzewy na cmentarzu mają kształt... [ZOBACZ]

23.10.2016, godz. 20:52
Cmentarz, grób, groby, świeczka, wszystkich świętych, znicze
foto: Super Express

TVN24 w swoim programie "Polska i Świat" pokazał bardzo niecodzienny kształt krzewów, jakie zobaczyć można w Woźniakowie pod Kutnem. Aleja tui na tamtejszym cmentarzu wzbudza bardzo dwuznaczne skojarzenia, tudzież zakłopotanie. Wszystko przez krzewy, które swoim kształtem przypominąją męskie narządy płciowe.Mieszkańcy miejscowości Woźniaków (woj. łódzkie) mówią, że to jeden z najbardziej zadbanych cmentarzy w okolicy. Choć niektórzy uważają, że problemu nie ma i w krzewach nie widać nic obraźliwego, tak większość jest jednak zdegustowana, ponieważ wyglądają one następująco:

 

 

Obywatele postanowili nagłośnić sprawę w lokalnych mediach, gdyż w obliczu zbliżającego się święta zmarłych uważają, że takie tuje nie powinny stać przy grobach. Część zniesmaczonych mieszkańców, proponuje usunięcie przynajmniej części krzewów.

Opiekunowie cmentarza mówią, że ludzie przesadzają i przesadzać krzewów nie zamierzają. Niech się cieszą, że jest tak wszystko pięknie zrobione - powiedział jeden z pracowników cmentarza. Mieszkańcy Woźniakowa nie mają więc wyjścia. Muszą się do tych krzewów przyzwyczaić.

Zobacz także: Druga runda "Czarnego protestu" kobiet trwa

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: