WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Tajemnice Czekolindy. Królowa seksu zarabiała milion rocznie [ZDJĘCIA]

Tajemnice Czekolindy. Królowa seksu zarabiała milion rocznie [ZDJĘCIA]

12.11.2016, godz. 05:00
KRÓLOWA SEKSU ZARABIAŁA KOKOSY.
Akcja policyjna, w której zatrzymano Czekolindę. foto: POLICJA / ARCHIWUM

Czekolinda to królowa nie tylko seksu, ale także biznesu! Jak ustalił "Super Express", Karolina P. (29 l.) rocznie zarabiała co najmniej milion złotych! W prokuraturze upierała się jednak, że majątku nie zbiła na prowadzeniu w Warszawie ekskluzywnego domu publicznego "Rasputin", tylko na swojej dobrze prosperującej firmie.

Takie bajki może opowiadać koleżankom spod celi, bo śledczy nie uwierzyli w wersję "Czekolindy". Zatrzymana tydzień temu przez Centralne Biuro Śledcze Policji 29-letnia Karolina P. zapewniała, że zarabia krocie, ale na uczciwym biznesie, czyli swojej firmie organizującej imprezy promocyjne i catering. Dziwnym trafem jej działalność jest zarejestrowana w tzw. wirtualnym biurze i próżno szukać o niej jakichkolwiek opinii. - Posiadamy wiedzę o prowadzonej przez podejrzaną działalności gospodarczej, a postępowanie obejmuje wszelkie wątki ujawnione w jego toku, w tym kwestię ewentualnego prania pieniędzy z działalności sutenerskiej - informuje Michał Dziekański z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

"Czekolinda", która ma zaledwie średnie wykształcenie, a jej doświadczenie zawodowe to praca w skupie złomu, zadeklarowała, że zarabia po 60-100 tys. zł miesięcznie, czyli nawet milion rocznie!

Na taką kwotę zapewne musiała wystawić rachunki albo zgłaszać wpływy z płatności kartami w bankomacie umieszczonym w "Rasputinie". A ile wyciągnęła na czarno? Ile klienci luksusowego domu publicznego przez ostatnie dwa lata zapłacili gotówką za zabawy z prostytutkami? Tego się śledczy zapewne nigdy nie dowiedzą. Za kierowanie grupą przestępczą i zbijanie majątku na sutenerstwie "Czekolindzie" grozi 10 lat odsiadki.

Zobacz: Kim jest "Czekolinda", królowa seksu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: