WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska TAJEMNICZA śmierć dwóch mężczyzn w Woli Zaradzyńskiej. Zabójcze żniwa w stodole

TAJEMNICZA śmierć dwóch mężczyzn w Woli Zaradzyńskiej. Zabójcze żniwa w stodole

30.08.2016, godz. 07:00
Zabójcze żniwa w stodole
Zabójcze żniwa w stodole foto:

Szokujące odkrycie w stodole w miejscowości Wola Zaradzyńska koło Łodzi. Antoni Archman (64 l.), miejscowy sołtys, znalazł tam zwłoki swojego sąsiada i jego znajomego. Policja i prokuratura sprawdzają teraz, co było przyczyną ich śmierci. Nie wykluczają, że mężczyźni padli ofiarą mordu.

Od kilku miesięcy sołtys Antoni Archman doglądał gospodarstwa swego sąsiada Zdzisława G. (+48 l.). Pomagał mu w obrządku, karmił psa, sprawdzał, czy mężczyzna niczego nie potrzebuje. Aż tu nagle Zdzisław zniknął. Ostatni raz pan Antoni widział go w poprzedni poniedziałek. W piątek poszedł sprawdzić, co się dzieje.

- Wszedłem na posesję, jak zwykle nakarmiłem psa, potem zawołałem Zdziśka, ale nikt nie odpowiedział - relacjonuje sołtys. - Zaniepokoiło mnie to, że drzwi od stodoły były otwarte. Postanowiłem tam zajrzeć.

To, co zobaczył, dosłownie ścięło go z nóg. Na słomie leżały zwłoki dwóch mężczyzn. Musieli nie żyć od kilku dni, bo odór był nie z tej ziemi. - Szybko wybiegłem i zadzwoniłem na policję. Potem jeszcze musiałem wziąć prysznic, bo cały przeszedłem tym smrodem - dodaje pan Antoni.

Na miejsce przyjechała ekipa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Okazało się, że zmarli to gospodarz Zdzisław G. i mieszkający pół kilometra dalej Waldemar K. (+46 l.). Lekarz, który stwierdził ich zgon, nie wykluczył udziału osób trzecich, ale przyczynę śmierci wyjaśni dopiero sekcja zwłok. Śledczy nie wykluczają, że obaj mężczyźni padli ofiarą mordu, ale mogli też umrzeć w wyniku zatrucia alkoholem niewiadomego pochodzenia. Tuż obok zwłok znaleziono bowiem puste butelki po wódce.

Zobacz: Rzucił się na ratunek koledze. Sam zaginął

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: