WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Tajemnicza śmierć kobiety w Katowicach! Miała poderżnięte gardło [NOWE fAKTY]

Tajemnicza śmierć kobiety w Katowicach! Miała poderżnięte gardło [NOWE fAKTY]

10.11.2016, godz. 14:43
policja, miejsce zbrodni
foto: Super Express

W Katowicach znaleziono ciało kobiety. Miała podcięte gardło. Policja bada sprawę i nie wyklucza morderstwa - podaje serwis dziennikzachodni.pl. Śledczym udało się już ustalić tożsamość kobiety. Jak doszło do jej śmierci?

W Parku Kościuszki w Katowicach znalezione zostało ciało kobiety. - Ciało leżało w parku od strony wjazdu z ulicy Pięknej tuż za pomnikiem Kościuszki - mówiła w rozmowie z portalem dziennikzachodni.pl komisarz Aneta Orman, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Ma ona jedną rozległa ranę na szyi, co może świadczyć o tym, że została przez kogoś zraniona. Funkcjonariusze próbują ją ustalić. Wiadomo, że kobieta miała około 60 lat. Policję zawiadomiło pogotowie, bo ktoś wezwał karetkę do leżącej przy wyjściu do parku kobiety. Przez kilka godzin na miejscu prokurator i policja prowadzili tzw. czynności śledcze. Ta część parku była na ten czas zamknięta. To już kolejny atak z nożem w tym mieście w ostatnich miesiącach.

AKTUALIZACJA, godz. 14.30

- Wstępne wyniki sekcji zwłok wskazują na to, że kobieta zmarła w wyniku wykrwawienia będącego następstwem doznanego urazu szyi (rana cięta) zadanego ostrym narzędziem - powiedziała Marta Zawada-Dybek, rzecznik prokuratury w Katowicach.

Z ustaleń policji wynika, że ofiara to 62-letnia mieszkanka Katowic. Wcześniej kobieta została spacerowała w parku razem ze swoim psem. Policjanci cały czas szukają mordercy kobiety i apelują do świadków o informacje.

Zobacz: Kolejne zwłoki w Radomiu. To ofiara seryjnego mordercy?!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: