WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Tajski weekend na bulwarach warszawskich

Tajski weekend na bulwarach warszawskich

28.07.2017, godz. 02:00
Bulwary
15-16 lipca to kolejny weekend, podczas którego czeka Was moc atrakcji na bulwarach wiślanych. foto: Super Express

Wiślane bulwary po raz kolejny zapraszają warszawiaków na weekend pełen imprez. Tym razem w mieście poczujemy klimaty Azji. Na chętnych czekać będą tajskie smakołyki czy orientalny masaż, a na najmłodszych - warsztaty kulinarne. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!

Ruloniki tajskie, czyli lody z mleka migdałowego dostaniemy przez całą sobotę i niedzielę! Smakołyków należy szukać od godz. 11 w budkach na bulwarach, między Centrum Nauki Kopernik a Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Orientalny relaks nad Wisłą zmęczonym po pracy zapewnią masażyści wykonujący masaż ThaiSun. Najmłodsi podczas festiwalu będą mogli bawić się, odgadując po zapachu nazwy orientalnych przypraw.

W sobotę kulinarne zagadki rozpoczną się o godz. 13.30. A w niedzielę o godz. 12. Po łamigłówkach odbędzie się spotkanie z szefem tajskiej kuchni. Kucharz z restauracji Focaccia obiecał także pokaz przygotowywania tajskiego dania na żywo - w sobotę i niedzielę będzie się popisywał kulinarnymi umiejętnościami od godz. 14. A po kulinarnych orientalnych atrakcjach będzie się można przenieść także do Tajlandii, oglądając zdjęcia podróżników na wystawie "Tajlandia - kraj uśmiechu".

Poza atrakcjami rodem z Azji będzie też trochę o naszych rodzimych kleszczach. O godz. 12 w sobotę na bulwarach pojawi się inspektor z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i będzie doradzał, jak bronić się przed boreliozą. Wszystkie atrakcje zakończą się o godz. 19.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: