WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Tak policja rozbiła groźny gang z Poznania [ZDJĘCIA]

Tak policja rozbiła groźny gang z Poznania [ZDJĘCIA]

22.11.2016, godz. 05:00
gangsterzy z dyskoteki
gangsterzy z dyskoteki foto:

Działali w poznańskich dyskotekach. Wymuszali pieniądze, handlowali narkotykami. Byli niezwykle brutalni - bili, kopali, dusili. Myśleli, że są bezkarni, ale ośmioosobowy gang wpadł właśnie w ręce policji.

To była spektakularna akcja policji. Ponieważ śledczy wiedzieli, że mają do czynienia z uzbrojonymi, wyćwiczonymi w sztukach walki przestępcami, zatrzymali ich jednocześnie w kilku miejscach Poznania, wykorzystując zaskoczenie. Np. jednego z bandytów dopadli, gdy utknął samochodem w ulicznym korku.

Gangsterzy działali w poznańskich klubach tanecznych. Rozprowadzali narkotyki, wymuszali pieniądze. Byli wyjątkowo brutalni. Nie mieli litości dla swoich ofiar, wśród których były też kobiety. Posługiwali się także nożami, maczetami, miotaczami gazu, pałkami.

W ręce policji wpadło ośmiu gangsterów. Ich kryminalna przeszłość jest przedmiotem intensywnego śledztwa. Policja wciąż szuka świadków niektórych przestępstw. W tej sprawie można się skontaktować z poznańskim zarządem CBŚP pod nr. telefonu 81 841-54-50.

Zobacz: Rodzinny dramat! 20-latek ZADŹGAŁ nożem 6-letnią siostrę

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: