WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Takiej CHCIWOŚCI jeszcze nie widziałeś! Zobacz, co Polacy wyprawiają w Lidlu [ZDJĘCIE]

Takiej CHCIWOŚCI jeszcze nie widziałeś! Zobacz, co Polacy wyprawiają w Lidlu [ZDJĘCIE]

08.11.2016, godz. 11:53

Znana sieć marketów Lidl wprowadziła ostatnio ciekawą promocję. "Sprytnie i tanio kupować marki Lidla! Absolutna satysfakcja lub zwrot pieniędzy" - głosi hasło. Pozwala ona na pełny zwrot pieniędzy za opakowania po produktach, które nie zadowoliły klientów.

To wywołało dwie fale. Jedną - kolejek klientów, którzy robią ogromne zakupy, przerzucają wszystko do innych opakowań i zwracają puste pojemniki i papierki, by dostać zwrot kosztu oraz drugą - absolutnie oburzonych ludzi, którzy pytają "co wy wyprawiacie?" oraz kpią "słyszałem, że Lidl przekształcił się w sortownię śmieci". I rzeczywiście. Przedsiębiorczość Polaków sięgnęła zenitu, na którą pozwala im sam regulamin tejże promocji. Punkt szósty, podpunkt drugi regulaminu głosi: "[klient zobowiązany jest przedstawić] Opakowanie zwracanego produktu marki Lidl, przy czym jego zawartość może być w stanie nienaruszonym lub częściowo zużytym, bądź zużytym". W ten sposób w Lidlu zaroiło się od kolejek. "Słyszałem że można przynosić do was śmieci. A wy wszystko po segregujecie. Dobrze przynajmniej nie będę musiał płacić za wywóz. I weź tu czlowieku połóż zakupy na taśmę zwlaszcza pieczywo." - napisał jeden z internautów. "(...) na taśmie przede mną ktoś chyba wysypał zawartość kilkudniowego kosza na śmieci - pudełko po kurczaku z wyciekającymi resztkami płynu, słoik ze zjełczałymi resztkami majonezu, torba po mrożonkach czy karton po soku. Wszystko śmierdziało dokładnie tak jak śmierdzą śmieci. Panie z kas tylko co chwilę podawały sobie ręczniki papierowe do wycierania tego syfu.". A co na to Lidl Polska? Promocja ma trwać do 30 listopada. Nie wiadomo na razie, czy zakończy się przed tym terminem.

Więcej polskich absurdów na Se.pl. Polub nas na Facebooku już teraz!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: