WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Toruń. Mężczyzna zmarł z powodu obrażeń głowy! Policja nie może ustalić jego tożsamości

Toruń. Mężczyzna zmarł z powodu obrażeń głowy! Policja nie może ustalić jego tożsamości

04.08.2016, godz. 12:13
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Toruńska policja znalazła 24 lipca na klatce wieżowca przy ul. Wojska Polskiego nieprzytomnego mężczyznę. Został przewieziony do szpitala, jednak wskutek obrażeń głowy zmarł. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, ponieważ od 10 dni pomimo wszelkich sprawdzeń między innymi wśród okolicznych mieszkańców i w punktach sprzedaży nie natrafiono na osobę, która znała tego człowieka.

 

Policja otrzymała zgłoszenie 24 lipca. Jeden z mieszkańców bloku przy ul. Wojska Polskiego 49 w Toruniu znalazł na klatce nieprzytomnego mężczyznę (pomiędzy VIII a IX piętrem bloku). Przewieziono go do szpitala. Jednak wskutek silnego urazu głowy zmarł.

Odnaleziony mężczyzna miał na sobie czarną kurtkę wiatrówkę z biało-czerwonymi lampasami, granatowe dżinsy, popielatą bluzę dresową i czarne sportowe buty z dwoma zielonymi paskami na bokach. Policja szacuje, że zmarły był w wieku 55 -65 lat. Miał około 170 cm wzrostu i był średniej budowy ciała. Na lewym przedramieniu miał niewielki i niewyraźny tatuaż o średnicy około 2 cm.

A

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości   mężczyzny   proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z całodobowym numerem   dyżurnego Komisariatu Policji Toruń Śródmieście   56-641-2452, z numerem alarmowym  997 lub bezpośrednio z prowadzącymi sprawę nr tel. 56 641 24 07.

Zobacz także: Gdańsk. Ruszył proces sądowy restauratora, który zakazał karmienia piersią

Źródło: tvnwarszawa.pl/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: