WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Tragedia w Nowej Soli. 20-latek bez prawa jazdy potrącił 4-latka! Ciągnął chłopca KILKADZIESIĄT metrów po asfalcie

Tragedia w Nowej Soli. 20-latek bez prawa jazdy potrącił 4-latka! Ciągnął chłopca KILKADZIESIĄT metrów po asfalcie

04.06.2017, godz. 18:36
Policja
foto: EAST NEWS

Dramat w Nowej Soli w województwie lubuskim. To tam w niedzielę 20-letni kierowca potrącił chłopczyka przechodzące przez jezdnię wraz z rodzicami. 4-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kierujący oplem przejechał po brzuszku i nodze dziecka. Wiadomo, że sprawca wypadku nie miał prawa jazdy!

Do wypadku doszło przed południem na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Nowej Soli. Do zdarzenia doszło, gdy rodzina z dzieckiem przechodziła przez pasy. Kierowca opla ominął rodziców chłopca i uderzył w dziecko. Do tego po uderzeniu przeciągnął chłopczyka kilkadziesiąt metrów po asfalcie, tak wynika z relacji świadków straszliwego zdarzenia. Na miejsce wypadku wezwano karetkę i policję. Rzecznik policji w Nowej Soli, sierżant Justyna Sęczkowska w rozmowie z serwisem gazetalubuska. pl powiedziała: - Ranny chłopiec został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze.

Wiadomo, że sprawca wypadku, 20-letni kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Nie miał jednak uprawnień do kierowania samochodem. Sprawę badają nowosolscy policjanci.

Zobacz: Sprawa Magdaleny Żuk. Rutkowski UJAWNIA przyczynę śmierci 27-latki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: