WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Tragedia w Zgorzelcu. Tak pochowano Agnieszkę W. i jej dzieci

Tragedia w Zgorzelcu. Tak pochowano Agnieszkę W. i jej dzieci

08.11.2016, godz. 20:46
Marta widziała jak tato zatłukł mamę?
Marta foto: Archiwum

Rodzinna tragedia w Zgorzelcu. 8 listopada mijają dwa tygodnie od tragicznej śmierci trójki rodzeństwa oraz ich ojca ze Zgorzelca. Śledczy wciąż jednak nie wiedzą, jak dokladnie wyglądał wypadek samochodowy, w którym zginęła rodzina. Wiele znaków zapytania związanych jest również ze śmiercią Agnieszki W., czyli mamą Mateusza, Marka i Marty. Co dokładnie wydarzyło się Zgorzelcu pod koniec października?

Rodzinny dramat w Zgorzelcu. 25 października jadący seatem cordobą Robert W. razem ze swoimi dziećmi, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z tirem. Cała czwórka - 38-letni ojciec oraz jego dzieci - Marta, Marek i Mateusz zginęli na miejscu. Nie wiadomo jednak jak dokładnie przebiegał wypadek. Kierowca tira, z którym zderzył się samochód osobowy z rodziną ze Zgorzelca twierdził, że auto jechało bardzo szybko. Dokładną prędkość ustalają biegli.

Tego samego dnia, w którym doszło do makabrycznego wypadku, policjanci znaleźli w mieszkaniu rodziny przy ulicy Konarskiego zwłoki Agnieszki W., matki trójki dzieci. Kobieta zginęła od ciosów tępym narzędziem, a jej zwłoki były ułożone w łóżku. Mieszkanie było zamknięte.

Mieszkańcy Zgorzelca są w szoku. - Jako, że mieszkam na tymsamym piętrze, to nigdy bym nie przypuszczała, że może dojść do takiej tragedii. Biedne dzieci. Ta rodzina była wręcz idealna. Żadnych krzyków, awantur. Dzieci zawsze czyste, ładnieubrane, dobrze wychowane, dobrze się uczyły. Często całą rodzinąwychodzili na spacerydo parku. To jest nie do pomyślenia - powiedziała Gazecie Wojewódzkiej jedna z sąsiadek rodziny. Jak dodała, Agnieszka W. na co dzień pracowała w sklepie ogrodniczym niedaleko swego mieszkania.

Pogrzeb tragicznie zmarłej Agnieszki W. oraz jej dzieci - Marka, Mateusza oraz Marty odbył się w poniedziałek, 31 października, tuż przed Wszystkimi Świętymi. Rodziny ofiar zadbały o to, by pogrzeb matki oraz jej trójki dzieci odbył się po cichu.

Zobacz: Tragedia rodziny ze Zgorzelca. To było ROZSZERZONE samobójstwo?!

Źródło: RIA NOVOSTI
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: