WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Uratujmy życie małej Igusi! Walczy z ostrym nowotworem

Uratujmy życie małej Igusi! Walczy z ostrym nowotworem

22.11.2016, godz. 13:27
Uratujmy życie małej Igi! Walczy z ostrym nowotworem
Uratujmy życie małej Igi! Walczy z ostrym nowotworem foto: Siepomaga.pl

Mała Iga ma 2 latka, a już musi stoczyć najcięższą, a zarazem najważniejszą walkę - o własne życie. U dziewczynki zdiagnozowano nowotwór, ostrą białaczkę limfoblastyczną. W domu, w którym mieszka wraz z mamą panuje grzyb i wilgoć, a niestety takie warunki szkodzą chorej dziewczynce. Rodzina Igusi zbiera pieniądze na leczenie i domek holenderski, w którym dziewczynka mogłaby zamieszkać i zdrowieć.

Pani Aleksandra urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek sama będzie mamą. A jednak udąło się! Na świat przyszła Iga. Po pewnym czasie związek z ojcem Igi się rozpadł i pani Aleksandra musiała wrócić do domu rodziców. Tuż przed Bożym narodzeniem stan zdrowia Igi pogorszył się. Diagnoza postawiona przez lekarzy była wstrząsem dla całej jej rodziny - NOWOTWÓR, OSTRA BIAŁACZKA LIMFOBLASTYCZNA. Dziewczynka przeszła już chemioterapię. Rok spędziła w szpitalu. Teraz Iga z mamą mieszkają w domu dziadków. Niestety nie jest on przystosowany do życia dla osoby niepełnosprawnej i chorej. - W domu panuje grzyb i wilgoć. Brakuje wentylacji, dach przecieka, a okna są nieszczelne i to bardzo utrudnia utrzymanie temperatury w całym domu, zwłaszcza zimą - podkreśla pani Aleksandra. - Bardzo bym chciała prosić wszystkich życzliwych ludzi o pomoc w zbiórce na domek holenderski, gdzie nie będzie grzyba i wilgoci. Domek byłby przystosowany do osoby niepełnosprawnej, abym mogła bez przeszkód opiekować się córeczką - dodaje kobieta. - Bardzo potrzebna jest też nam pomoc w leczeniu Igusi, bo koszty leczenia są dla nas zbyt wysokie. Całym sercem chciałabym, aby moja córeczka była zdrowa i bezpieczna i abym nigdy jej nie straciła - podkreśla pani Aleksandra.

Jeśli chcesz pomóc Igusi i jej mamie wpłać darowiznę za pośrednictwem strony siepomaga.pl . Możesz również wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem:
"377 pomoc dla Igi Paszkowskiej"
wpłaty zagraniczne:
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP

Zobacz: Wójt PRZYZNAJE 300 tys. premii, a nie chce pomóc chorym! Skandal pod Toruniem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: