WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska 25-letni Przemek utopił się wracając z dyskoteki!

25-letni Przemek utopił się wracając z dyskoteki!

18.08.2016, godz. 02:00
UTOPIŁ SIĘ WRACAJĄC Z IMPREZY.
foto: Super Express

Tragedia w Łebie. 25-letni Przemysław P., który przyjechał tu na wymarzone wakacje, wróci do rodzinnego Sochaczewa (woj. mazowieckie) w trumnie. Po dyskotece spragniony morskich fal wszedł w nocy do wody i utonął. Kilka dni minęło, zanim morze oddało jego ciało.

Młody, przystojny, wysportowany, po studiach. Cieszył się wielkim powodzeniem u kobiet. Na wakacje do Łeby przyjechał korzystać z uroków życia. Jak? W dzień plaża, wieczorem szaleństwo w dyskotece. Do klubu Euphoria w centrum kurortu chodził jak młody bóg: wyprasowana koszula z białymi rękawami, granatowe spodnie, białe sportowe buty. Tak wystrojony robił na dziewczynach wrażenie. Ale tego dnia wyjątkowo mu nie szło. Zniechęcony wyszedł z imprezy ok. godz. 23. Znajomym powiedział, że musi się przejść. Ostatni raz widziano go na skwerze Rybaka...

Nazajutrz ruszyły poszukiwania. Rodzina, znajomi, przyjaciele - nikt nie wierzył, że Przemkowi stało się coś złego. Przypuszczali, że urwał się gdzieś z jakąś dziewczyną. Zagadka wyjaśniła się piątego dnia.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że kilkadziesiąt metrów od plaży w wodzie dryfują zwłoki. Przy ciele znaleziono dokumenty. Należały do zaginionego Przemysława P. - mówi Marta Kandybowicz, rzeczniczka policji w Lęborku. Okazało się, że chłopak wszedł w nocy do wody i utonął. To już 335. ofiara wody w tym roku. Przerażająca statystyka.

Zobacz: 20-letnia Justyna zginęła wracając z dyskoteki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: