WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska W poniedziałek dzień seniora w warszawskim sądzie

W poniedziałek dzień seniora w warszawskim sądzie

13.11.2016, godz. 19:48
Sąd, wyrok, wymiar sprawiedliwości, rozprawa
Sąd foto: Super Express

14 listopada, w ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora w siedzibie Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. "Solidarności" 127, wszystkie osoby w wieku 60+ będą mogły skorzystać z darmowych porad prawnych, których udzielą im adwokaci Izby Adwokackiej w Warszawie. Jako pierwsza porad będzie udzielać adw. Katarzyna Gajowniczek – Pruszyńska, Wicedziekan ORA w Warszawie, aktualnie pełniąca obowiązki Dziekana ORA w Warszawie.

Organizatorzy zapraszają też  na briefing z udziałem Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Komendy Stołecznej Policji, podczas którego przedstawione zostaną założenia kampanii pomocowej dla Polskich seniorów w sądach, która jest pierwszą tego typu inicjatywą społeczną w Polsce. Jest to początek cyklicznych działań społecznych podejmowanych wspólnie przez te trzy instytucje.

Briefing rozpocznie się w poniedziałek 14 listopada, o godzinie 11:30 w siedzibie Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. „Solidarności” 127, na parterze w holu głównym.

Zobacz także: SKANDAL na Marszu Niepodległości 2016: uczestnicy spalili flagę Ukrainy! Będzie protest ambasady [WIDEO]

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: