WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Warszawa. Sieć agencji towarzyskich zamknięta przez policję

Warszawa. Sieć agencji towarzyskich zamknięta przez policję

23.10.2016, godz. 13:57
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Policjanci z Radomia zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy czerpali korzyści z nierządu i zlikwidowali prawie dziesięć prowadzonych przez nich agencji towarzyskich w Warszawie. Sutenerzy zarobili na tym przynajmniej 100 tys. zł. Wynajmowali oni mieszkania, w których "zatrudnione" przez nich kobiety świadczyły usługi seksualne. Grożą im trzy lata więzienia. O sprawie poinformował Onet.pl.

 

Cała sprawa wyszła na jaw przy okazji dochodzenia dotyczącego kradzieży samochodów (wyłudzanie pojazdów z wypożyczalni na terenie całej Polski na podstawie skradzionych dokumentów lub słupów), prowadzonego przez funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

W trakcie śledztwa policjanci odkryli sieć prawie dziesięciu agencji towarzyskich na terenie Warszawy. Rafał Jeżak z zespołu prasowego KWP w Radomiu przyznał: - Funkcjonowały one w wynajmowanych mieszkaniach w różnych częściach miasta. Nierządem trudniły się w nich zarówno Polki, jak i kobiety zza wschodniej granicy RP, w tym m.in. z Ukrainy.

Jak się okazało, za funkcjonowanie tychże odpowiada dwóch dwudziestokilkuletnich mężczyzn (jeden był zamieszany w kradzieże samochodów). Prowadzili oni tę działalność od ponad roku i zarobili w tym czasie co najmniej 100 000 zł.

Mężczyznom przedstawiono już zarzuty. Będą odpowiadać za ułatwianie uprawiania prostytucji oraz czerpanie z tego korzyści. Grozi im za to do trzech lat więzienia. Prokurator zastosował wobec nich dozór policji. Niewykluczone są kolejne zatrzymania. Funkcjonariusze sprawdzają jeszcze m.in. ile kobiet było "zatrudnionych" w agencjach oraz czy nie były zmuszane do prostytucji.

Zobacz także: Kraków. Pająk, którego jad wywołuje BOLESNĄ EREKCJĘ, odnaleziony w bananach!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: