WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

36 godzin na stworzenie gry

09.08.2016, godz. 15:57
36 godzin na stworzenie gry
foto: Materiały prasowe

Każdy, kto umie tworzyć gry komputerowe i chce powalczyć o nagrody i uznanie w branży, powinien zgłosić się do pierwszej edycji Warsaw Film School Game Jam, która wystartuje w piątek (2 września) i potrwa do niedzieli.

 

Regulamin naszego konkursu przewiduje, że jedną grę można tworzyć w maksymalnie pięcioosobowych ekipach. Zarejestrować się można pod adresem michalburszta@szkolafilmowa.pl. Uczestnicy spotykają się w piątek, 2 września o godz. 19. Losowanie tematów i początek zmagań zacznie się o godz. 22.
„Po 36 godzinach zatrzymamy czas. Będzie niedziela, 4 września. O godz. 10 kilku uczestników stwierdzi, że ich gra jest słaba. A kto wygra? Tego dowiemy się o godz. 17" - zapowiadają organizatorzy.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji tzw. chill room, gdzie będą mogli zagrać w piłkarzyki, ping ponga lub przetestować gadżety do produkcji gier. Każdy dostanie też starter z dużą dawką kofeiny, tauryny i dżemu, a do tego koszulkę z logo imprezy. Każdy wróci do domu wraz z dyplomem, aby wytłumaczyć mamie, gdzie spędził weekend.

Zawody odbędą się w budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej przy ul. Generała Zajączka 7. To właśnie tam na korytarzach zainstalowane zostanie ponad 200 przedłużaczy do komputerów, które uczestnicy przywiozą ze sobą.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: