WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Nieletni zatrzymani za kradzież

Nieletni zatrzymani za kradzież

01.08.2016, godz. 11:16
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Funkcjonariusze z Woli zatrzymali nieletnich podejrzewanych o usiłowanie kradzieży gier komputerowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że trójka z nich próbowała dokonac kradzieży, a pozostała dwójka stała na czatach. Dodatkowo czterech z nich w połowie lipca najprawdopodobniej ukradło gry z tego samego salonu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Policjanci z Woli interweniowali w związku ze zgłoszeniem  kradzieży w salonie gier. Łupem były gry komputerowe. Trzech nieletnich próbowało dokonać kradzieży z salonu, a pozostała dwójka stała na czatach. Dzięki reakcji właściciela i szybkiej interwencji policjantów, doszło do udaremnienia próby kradzieży i zatrzymania nieletnich złodziejaszków. Wszyscy trafili do policyjnej izby dziecka.

Ustalono, że w połowie lipca  czterech nieletnich najprawdopodobniej dokonało kradzieży gier w tym samym salonie. Straty wyniosły ponad 500 zł! W trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich, policjanci znaleźli marihuanę i ustalili, że 15-latek wspólnie z innym 14-latkiem udzielali narkotyku 6-letniemu chłopcu.

Nieletnich przesłuchano i postawiono zarzuty: o usiłowanie kradzieży, kradzież oraz posiadanie i udzielanie środków odurzających. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: