WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Alosza Awdiejew zaśpiewa dla seniorów

Alosza Awdiejew zaśpiewa dla seniorów

22.10.2016, godz. 14:28
senior domy opieki
foto: SHUTTERSTOCK

Koncert Aloszy Awdiejewa zorganizowany z okazji Bielańskich Dni Seniora odbędzie się w niedzielę 30 października o godz. 16 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Lindego 20.

Alosza Awiejew od 1975 związany jest z krakowskim kabaretem „Piwnica pod Baranami", gdzie występuje w trio z Kazimierzem Adamczykiem i Michałem Kaniewskim. Śpiewając romanse rosyjskie i cygańskie oraz piosenki odeskie i żydowskie okraszone humorem. W latach 1975-1980 współpracował jako pianista z krakowskimi zespołami jazzowymi Beale Street Band i Playing Family.

Od 1990 występuje w trio gitarowym z Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem, dając liczne koncerty w kraju i za granicą. Nagrywa płyty oraz programy telewizyjne i radiowe.

Bezpłatne wejściówki na koncert będzie można odebrać od poniedziałku 24 października do wyczerpania puli w Wydziale Obsługi Mieszkańców w godzinach pracy Urzędu Dzielnicy Bielany przy ul. Żeromskiego 29. Liczba wejściówek jest ograniczona – jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: