WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa VERVA STREET RACING 2016: Start 17.09 godzina 12:00

VERVA STREET RACING 2016: Start 17.09 godzina 12:00

29.08.2016, godz. 07:00
Zapnij pasy! Będzie się działo!  - znamy pierwsze atrakcje VERVA Street Racing!
foto:

VERVA STREET RACING to wydarzenie, które od lat przyciąga do stolicy nie tylko fanów sportów motorowych. Verva Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, który od 2010 roku odbywa się w Warszawie.

Podczas dotychczasowych edycji impreza zgromadziła niemal 1500 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz 400 tysięcy widzów. 17 września na błoniach Stadionu Narodowego przygotujcie się na kolejną odsłonę.

Bramy zostaną otwarte o 12, a wstęp jest wolny! W 2016 roku impreza przyjmie formę Narodowego Festiwalu Motoryzacji, podczas którego w rodzinnej atmosferze pikniku będzie można nie tylko podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie, lecz także posłuchać największych gwiazd polskiej muzyki. W planie są koncerty Margaret, Kayah i grupy Afromental.

Szczególnie efektownie będzie wyglądać fragment terenu wokół Narodowego, który zamieni się w asfaltową arenę. To tu widzowie obejrzą między innymi popisy driftu - kontrolowanego poślizgu. To będzie zaledwie jedna z dziesiątek atrakcji. Nie może was tam zabraknąć!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: