WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Beata Jałocha (29 l.), na którą rok temu spadł samobójca, bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014. Sprawdźcie, jak na nią zagłosować!

Beata Jałocha (29 l.), na którą rok temu spadł samobójca, bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014. Sprawdźcie, jak na nią zagłosować!

04.06.2014, godz. 17:40
Beata Jałocha
Beata Jałocha bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014 foto: .

Beata Jałocha (29 l.) 18 maja ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi – kiedy przechodziła ulicą Grójecką, spadł na nią samobójca, który sekundy wcześniej wyskoczył z 7. piętra. 22-latek zginął na miejscu, a Beata - energiczna instruktorka fitness i rehabilitantka - wylądowała w szpitalu ze złamaniem kręgosłupa i licznymi obrażeniami ciała. Rok po tragedii opowiada nam o tym, jak zmieniło się jej życie i o tym, że bierze udział w konkursie piękności. Sprawdźcie, jak na nią zagłosować!

beata-jalocha
Beata Jałocha bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014 foto: .

Niepełnosprawne dziewczyny – uwierzcie w siebie!

- Kibicujemy Pani w konkursie Miss Polski na wózku 2014. W tej chwili zdobyła Pani już ponad 1500 głosów i ma ogromne szanse na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu. Gratulujemy! Kto jest autorem Pani zdjęć i co zmotywowało Panią do udziału w konkursie piękności?

Dziękuję. Decyzja o wzięciu udziału w konkursie była spontaniczna. Motywację do wysłania formularza zgłoszeniowego stanowiła nagroda dla ubiegłorocznej zwyciężczyni, którą był skok tandemowy ze spadochronem. W tej chwili zdobyłam 1568 głosów, za które bardzo dziękuję. Jednak, patrząc na aktualne wyniki, może okazać się to niewystarczające, aby przejść do następnego etapu. Dlatego proszę o kolejne głosy!!!
Sam udział w konkursie jest dla mnie nowym wyzwaniem, kolejnym krokiem w przełamaniu siebie. To bardzo ważne. Bo tu nie chodzi o koronę, tylko o coś więcej. Chodzi o powrót do życia na nowych warunkach. Autorem zdjęć zaś jest osoba, która i przed wypadkiem wykonała podobną sesję. Zmieniło się tylko tyle, że do obrazka dołączył wózek i wiele trudnych wspomnień.

- Na stronie konkursu napisała Pani, że niemal rok temu rozpoczęła nowe, pełne nieznanych dotąd refleksji życie. Co zmieniło się w postrzeganiu świata od dnia wypadku, czy ta codzienna, wyboista walka o samodzielność ma swoje dobre strony? Osoby, oddające na Panią głosy podziwiają nie tylko urodę, ale również silny charakter, optymizm i wyrazistą osobowość.

Ten wypadek stanowczo zamknął pewien etap i czuję się trochę jak małe dziecko, które na nowo musi się nauczyć żyć. Trzeba poznać swoje ciało, nauczyć je nowych mechanizmów i to wcale nie jest łatwe. Wymaga to czasu i w związku z tym cierpliwości, której zawsze mi brakowało. Minął już przeszło rok, a zmieniło się wiele, pewne obrazy nie wywołują już tak gwałtownych emocji. Ten wypadek sprawił, że życie inaczej smakuje - nie lepiej, nie gorzej, po prostu inaczej.

- Proszę powiedzieć naszym Czytelnikom, do kiedy mogą brać udział w konkursie, jak znaleźć go w Internecie i co zrobić, aby zagłosować – na Panią lub inną wybraną przez siebie kandydatkę na Miss Polski na wózku 2014. Jaki jest główny cel tej ciekawej inicjatywy?

Wszystkie informacje dotyczące konkursu Miss Polski na wózku 2014 można znaleźć na stronie Fundacji Jedyna Taka.osowanie na kandydatki trwa do 7 czerwca 2014 roku i odbywa się za pomocą SMS-ów. Na każdą uczestniczkę można wysłać z jednego numeru telefonu jeden SMS dziennie. Dziesiątka kandydatek z największą ilością głosów przejdzie do dalszego etapu konkursu. Głównym celem Fundacji Jedyna Taka jest propagowanie osób z niepełnosprawnością, zmiana wizerunku osób niepełnosprawnych, a w szczególności kobiet.

JAK ZAGŁOSOWAĆ NA BEATĘ:

  • Aby obejrzeć zdjęcia wszystkich kandydatek, wchodzimy na stronę internetową Fundacji Jedyna Taka: www.jedyna-taka.pl . Po lewej stronie znajdujemy zakładkę: Miss Polski na wózku 2014, a w niej: Głosowanie na kandydatki.

  • Aby oddać głos na Beatę Jałochę, kandydatkę nr 39, wysyłamy SMS-a na numer 72068 o treści: TC.JEDYNA.39 (koszt wysłania SMS to 2,46zł z VAT). Z jednego numeru telefonu można wysłać 1 SMS-a dziennie.

beata-jalocha
Beata Jałocha bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku 2014 foto: .
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: