WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Białołęka pomoże zwierzętom przetrwać zimę

Białołęka pomoże zwierzętom przetrwać zimę

21.11.2016, godz. 15:43
psy, pies, zwierzęta, pupil
psy, pies, zwierzęta, pupil foto: Dreamstime

Rusza zbiórka dla bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. Będzie trwała do 30 listopada.

Inspiracją do przeprowadzenia zbiórki była trudna sytuacja Straży dla Zwierząt w Warszawie, która ratuje zmaltretowane oraz porzucone i zagłodzone zwierzęta, a także los bezpańskich kotów.

Jednym z podopiecznych SDZ jest pies o imieniu Prezes, który został uratowany z firmy mieszczącej się na Białołęce. W wielkiej potrzebie są także bezdomne koty, którymi bezinteresownie opiekuje się pani Monika Mrozowska na Białołęce. Potrzebują wsparcia, aby móc przetrwać zimę oraz nadchodzące mrozy.

Przekazywać można przede wszystkim karmę dla zwierząt, środki higieniczne, środki medyczne oraz żwirek dla kotów. Lista sklepów, do których można przynosić dary, znajduje się na profilu Inicjatywy Mieszkańców Białołęki na Facebooku (www.facebook.com/InicjatywaMieszkancowBialoleki/), która jest organizatorem zbiórki.

„Wierzymy, że mieszkańcom Białołęki nie jest obojętny los tych biednych stworzeń – naszych mniejszych, bezbronnych braci, a wspólne działania przyczynią się do poprawy ich życia, dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej akcji" - apelują organizatorzy.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: