WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

Bieg z psami po lesie

18.08.2016, godz. 10:08
bieganie, jogging, kobieta
foto: EAST NEWS

Druga edycja biegu „Zabierz PIESia do Międzylesia" odbędzie się 18 września (niedziela) w Międzylesiu. „Jeśli masz psa, nie wahaj i się i zabierz go ze sobą" - zachęcają organizatorzy.

Druga edycja biegu „Zabierz PIESia do Międzylesia” odbędzie się 18 września (niedziela) w Międzylesiu. „Jeśli masz psa, nie wahaj i się i zabierz go ze sobą” - zachęcają organizatorzy.

Trasę wyznaczono przez tereny leśne. Jak przekonują organizatorzy, jest bardzo przyjazna dla wszystkich psiaków ze względu na otwartą i bezpieczną przestrzeń. Mile widziani są również ci, którzy nie mają czworonogów. Po prostu będą biegli sami.

Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z bieganiem, przygotowano specjalną pięciokilometrową trasę, zaś dla tych, którzy już od jakiegoś czasu biegają mamy trasę wyzwanie 10km – chcesz się sprawdzić?

Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie (niezależnie od liczby nóg czy łap), dostaną upominki, zaś dla zwycięzców przygotowano nagrody. Po biegu będzie można również zapoznać się z działalnością fundacji pro zwierzęcych i wesprzeć ich pracę.

Wpisowe kosztuje 20 zł. Zapisać się można na stronie http://bieg.argos.org.pl/zapisy.htm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: