WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Biznesmeni pobiegną dla fundacji

Biznesmeni pobiegną dla fundacji

01.09.2016, godz. 12:24
biznes.
foto: SHUTTERSTOCK

Piąta edycja Poland Business Run, charytatywnej sztafety biznesowej, wystartuje 4 września (niedziela) o godz. 10.30 przy kompleksie biurowym Empark na Służewcu.

Uczestnicy biegu w Warszawie pobiegną m. in. dla Fundacji Amp Active opiekującej się osobami po amputacjach kończyn. Jeden z podopiecznych Fundacji, Bartek Ciołek, w zeszłym roku przebiegł o kulach cały dystans sztafety Business Run. Biegacze wesprą także akcję "W protezie na rowerze", organizowaną wspólnie przez Fundację Amp Active, Fundację Legii i Krok do Marzeń. Planuje ona zakup protez biegowych dla Marcina i Matuesza, uczestników wyprawy i zawodników drużyny amp-futbolowej Lapmart, w której gra również Bartek Ciołek.

„W stolicy bieg odbędzie się na Służewcu. Dzięki naszej inicjatywie chcemy odczarować złą sławę największej biznesowej dzielnicy Warszawy, do której przylgnęła niechlubna nazwa Mordoru i pokazać jej jasną stronę - wrażliwą na potrzeby innych ludzi społeczność białych, różowych i niebieskich kołnierzyków, pracowników globalnych korporacji i mniejszych firm, którzy pomiędzy pracą i życiem prywatnym znajdują czas na pomaganie - poprzez sport" - zapowiadają organizatorzy.

Miasteczko biegowe zorganizowane zostanie na parkingu kompleksu biurowego Empark.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: