WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Bollywood zablokuje Warszawę. Film "Kick" będzie kręcony w stolicy

Bollywood zablokuje Warszawę. Film "Kick" będzie kręcony w stolicy

21.04.2014, godz. 17:50
Bollywood zablokuje stolicę
Widok aktorki i byłej Miss Sri Lanki Jacqueline Fernandez (28 l.) powinien ukoić nerwy kierowców foto:

Warszawiacy nie mogą narzekać na brak atrakcji. Tym razem dostarczą ich im hinduscy aktorzy, którzy przez najbliższe tygodnie grać będą w bollywoodzkiej superprodukcji "Kick". Wśród nich legendarny Salman Khan (48 l.). Niestety, bollywoodzka superprodukcja na czas zdjęć zamknie m.in. most Gdański czy most Poniatowskiego.

Nie tylko remonty czy demonstracje, ale i produkcje filmowe dostarczają warszawiakom utrudnień. Od dziś w stolicy kręcony będzie indyjski film "Kick". I przez to jutro z ruchu wyłączona zostanie ul. Piękna między pl. Konstytucji a Kruczą. Kierowcy nie zaparkują też na parkingu na pl. Konstytucji.

W następnych dniach przez filmowców nie wjedziemy na Senatorską, Wierzbową i Moliera (16 kwietnia) i część mostu Poniatowskiego (18-19 kwietnia). Zwężana będzie ul. Solec (18 kwietnia), wyłączany z ruchu aut i tramwajów most Gdański (21 kwietnia).

Przeczytaj: Tak okradają warszawiaków. Tylko w Super Expressie policjanci zdradzają sztuczki kieszonkowców


- To dla Warszawy nowa możliwość pokazania się i przyciągnięcia turystów, budowania pozytywnej marki miasta - przekonuje Michał Olszewski (37 l.), wiceprezydent stolicy.

O czym jest film "Kick"?

Być może warszawiacy przebaczą Hindusom zamknięcie miasta po premierze filmu "Kick". To pełen pościgów i widowiskowych scen film akcji. Bohaterami są ludzie z przeszłością: Shaina - piękna i inteligentna pani psychiatra, i Devi - złodziej ścigany przez ambitnego Himanshu.

Ich losy krzyżują się właśnie w Warszawie. W głównych rolach, prócz Salmana Khana, wystąpi była Miss Sri Lanki Jacqueline Fernandez (28 l.). Warszawa w ostatnich latach była tłem dla kilku hitowych produkcji. W stolicy realizowano m.in. "Pianistę" Romana Polańskiego czy brytyjsko-polski serial "Szpiedzy".

Tu będą kręcić

12 kwietnia - ulica Piękna
16 kwietnia - okolice pl. Teatralnego i ulice: Senatorska, Wierzbowa i Moliera
18 kwietnia - ulica Solec
18-19 kwietnia - most Poniatowskiego
21 kwietnia - Wybrzeże Helskie i most Gdański

Polub nas na Facebooku

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: