WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Bulwary wiślane w weekend 15-16 lipca: festiwal kuchni wegetariańskiej i wystawa zdjęć z międzywojnia

Bulwary wiślane w weekend 15-16 lipca: festiwal kuchni wegetariańskiej i wystawa zdjęć z międzywojnia

15.07.2017, godz. 02:00
Bulwary
15-16 lipca to kolejny weekend, podczas którego czeka Was moc atrakcji na bulwarach wiślanych. foto:

Na bulwarach znów będzie się działo! W weekend nad Wisłą czeka nas Festiwal Kuchni Wegetariańskiej, warsztaty kulinarne czy jogi i wystawa zdjęć z międzywojnia. Najwięcej będzie się działo na odcinku między Centrum Nauki Kopernik a Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

W sobotę już od godz. 10 otwarta będzie wystawa architektoniczna o bulwarach. W ramach festiwalu wegetariańskiego od godz. 15 będziemy się mogli nauczyć zasad zdrowego odżywiania, posłuchać o roli witamin w organizmie czy o zasadach przechowywania produktów. O godz. 16 odbędzie się wielkie gotowanie w wykonaniu kucharzy restauracji Focaccia. W niedzielę w godz. 11-19 można grać w gumę i skandynawskie gry plenerowe. Oba dni festiwalu zakończą wieczory z muzyką. Ciekawie zapowiada się także wystawa pt. "Jakże mogłem zapomnieć! Przecież mamy Wisłę" na bulwarze Jana Karskiego. Na zdjęciach zobaczymy, jak nad Wisłą spędzano czas w okresie międzywojennym.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: