WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa DJ Wika zagra na sylwestra w Pałacu Kultury i Nauki

DJ Wika zagra na sylwestra w Pałacu Kultury i Nauki

22.11.2016, godz. 16:03
Fajerwerki, Sylwester, Sylwestrowa Noc, Sztuczne ognie
Fajerwerki to nieodłączny element nocy sylwestrowej. Dzięki nim możemy się cieszyć pięknie rozświetlonym niebem. Taki widok zdarza się tylko raz w roku. Należy jednak pamiętać, by obchodzić się z nimi odpowiedzialnie i nie brać się za odpalanie petard będąc pod wpływem alkoholu. foto: AKPA

Hity polskie i zagraniczne grane przez DJ Wikę, orientalna muzyka w wykonaniu DJ Da Singh RP, pokazy i warsztaty tańca oraz indyjskie jedzenie – to tylko część atrakcji zabawy sylwestrowej w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki.

Muzykę klubową z lat 70., 80. i 90. oraz retro serwować będzie najpopularniejsza polska didżejka – DJ Wika. Jej zmiennikiem będzie DJ MC Da Singh RP, który w repertuarze ma orientalne rytmy rodem z Bollywood, zmiksowane z latynoskimi i arabskimi dźwiękami.

Na parkiecie goście zobaczą m.in. bollywoodzki taniec brzucha i pokazy tańca latynoskiego, odbędą się tu też warsztaty, konkursy tańca solo oraz zawody taneczne w parach. Będzie można też wygrać vouchery do restauracji indyjskiej czy do salonu piękności. Panie będą mogły skorzystać ze zdobienia henną (tzw. mehendi) – to tradycja indyjska oraz arabska.

- To będzie niesamowity, niepowtarzalny sylwester - mówi organizator imprezy Razvi Hussaini. - Zaplanowaliśmy wiele atrakcji, z których część będzie niespodzianką.

Na stołach znajdą się dania kuchni indyjskiej z elementami kuchni polskiej. Oprócz zupy pomidorowej czy kremu z kurczaka znajdziemy tu m.in. curry z jagnięciny, dal tadka (soczewica z przyprawami), mix naan (chlebki indyjskie, coctail samosa (pierożki), onion bhajia (krążki cebulowe) czy kurczaka tikka. Nie zabraknie również alkoholi z procentami.

Impreza zacznie się 31 grudnia o godz. 22 w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki. Obowiązuje strój wieczorowy. Bilety wstępu kosztują od 239 do 279 zł.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: