WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Eksplozja ładunku wybuchowego w Warszawie! Jedna osoba nie żyje

Eksplozja ładunku wybuchowego w Warszawie! Jedna osoba nie żyje

15.10.2016, godz. 02:42
Eksplozja ładunku wybuchowego w Warszawie! Jedna osoba nie żyje
foto: EAST NEWS

W piątek około godziny 21 doszło do potężnego wybuchu na ulicy Turmonckiej w Warszawie - poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji Mariusz Mrozek. Ładunek wybuchowy eksplodował na klatce schodowej pod drzwiami jednego z mieszkań na Targówku. W wyniku eksplozji zginął 48-letni mężczyzna.

W mieszkaniu znajdowało się wówczas dwóch mężczyzn. Jeden z obrażeniami twarzy trafił do szpitala. Drugiego - mimo reanimacji - niestety nie udało się uratować. - To był huk, to był naprawdę duży huk - realcjonowała w rozmowie z RMF FM jedna z mieszkanek bloku. Na miejscu zjawiła się policyjna ekipa pirotechniczna, pogotowie i straż pożarna. Ewakuowano mieszkańców budynku. Teren wokół bloku, w którym miała miejsce eksplozja, został ogrodzony na odległość ok. 100 metrów.

Jak powiedział Mrozek, nic nie wskazuje na to, że był to atak terrorystyczny. - Jedną z hipotez, jakie będą weryfikować policjanci, są porachunki na tle finansowym. Mężczyzna, który zginął, był notowany w związku z przestępstwami przeciwko mieniu i groźbami karalnymi - wyjawił Mrozek.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: