WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

EXPRESSEM

09.08.2017, godz. 06:30
PKIN PAŁAC KULTURY CHMIELNA
PKIN PAŁAC KULTURY CHMIELNA foto: Super Express

Nieporęt Śródmieście Konstancin-Jeziorna

Nie żyją 3-letnie dziecko i rodzice

Tragiczny wypadek w Wólce Radzymińskiej. Wczoraj po południu w zderzeniu dwóch samochodów zginęły trzy osoby. Ofiarami są rodzice i ich trzyletnie dziecko. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 631 około kilometr za Wólką Radzymińską w kierunku Marek. Osobowy renault i samochód pomocy drogowej zderzyły się i wpadły do rowu. Do wypadku doszło najprawdopodobniej przy wyprzedzaniu.

Kara za podeptanie polskiej flagi

Trzech Niemców, którzy w weekend zerwali i podeptali flagę Polski, wiszącą na budynku Zarządu Dróg Miejskich, usłyszało zarzuty. 21-letni Maksymilian H.W., 24-letni Krystian D. oraz 25-letni Nikolas K. za znieważenie symbolu narodowego przyjęli karę roku więzienia, w zawieszeniu na dwa lata oraz karę finansową w wysokości 10 tys. zł. Teraz sąd musi jeszcze zatwierdzić tę decyzję. Sprawcy tłumaczyli się tym, że byli pod wpływem alkoholu.

Schował się pod łóżkiem

Kilka dni temu z placu budowy w Konstancinie skradziono wiertarkę, kompresor oraz elektryczną wyciągarkę o łącznej wartości 5,6 tys. zł. Trop zaprowadził policjantów do powiatu otwockiego i tam w jednym z domków stróże prawa znaleźli elektronarzędzia oraz złodzieja. ukrytego pod łóżkiem! 34-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany i odpowie teraz za kradzież. Grozi mu 10 lat więzienia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: