WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

EXPRESSEM

08.10.2016, godz. 02:00
Działka obok Pałacu Kultury i Nauki
Działka obok Pałacu Kultury i Nauki foto: SE/EAST NEWS

Zobacz co ważnego działo się w stolicy i aglomeracji warszawskiej!

Za "Allaha" trafił za kratki

Chuligan Tomasz S. ogląda od piątku świat zza krat. 30-latek, który wydrapał opalonej kobiecie na masce "Allah Akbar", został w tygodniu zatrzymany i aresztowany na trzy miesiące. Śledczy obawiali się, że wielokrotnie notowany mężczyzna bez stałego meldunku może chcieć się ukrywać i utrudniać śledztwo. Za zniszczenie auta grozi mu 5 lat odsiadki.

Nakradł piwa za 7 tysięcy

Artur U. (30 l.) to chłopak lubiący używki i mocne wrażenia. Gdy jechał nocą ulicami Ożarowa Mazowieckiego, zatrzymali go policjanci. W czasie kontroli w paczce papierosów znaleźli ukrytą marihuanę oraz amfetaminę. Jakby tego było mało, w aucie odkryli narzędzia pomocne przy włamaniach. Jak się okazało, chwilę wcześniej 30-latek włamał się i obrabował hurtownię piwa! W dodatku nie pierwszy raz, bo towar wynosił przez kilka dni i składował za płotem hurtowni. Łącznie wyniósł 120 skrzynek, czyli 2,5 tys. butelek ze złotym trunkiem o wartości prawie 7 tys. zł.

Warto zajrzeć na Targową

Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56) zaprasza w sobotę mieszkańców oraz przedsiębiorców na dzień otwarty. Spacer, wystawy, warsztaty i pokazy filmowe to tylko część atrakcji, jakie czekają tam warszawiaków w godz.12-18.

Zabrali dzieciom plecaki

Groza w dzielnicy! Dwóch złodziejaszków grasowało ostatnio pod podstawówką. Gdy zauważyli, że pochłonięte zabawą dziewczynki z piątej klasy zostawiły tornistry bez opieki, natychmiast je ukradli. W środku były smartfony i gotówka, wszystko warte ponad 1800 zł. Sprawców namierzono dzięki nagraniom monitoringu. 19- i 20-latek trafili na komendę, gdzie usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat odsiadki.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: