WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Frezowanie w al. Niepodległości

Frezowanie w al. Niepodległości

03.11.2016, godz. 12:20
Roboty drogowe
foto:

Nową nawierzchnię otrzyma wschodnia jezdnia al. Niepodległości, na dwóch odcinkach: od ul. Rakowieckiej do ul. Stefana Batorego oraz od stacji benzynowej w rejonie GUS do al. Armii Ludowej.

Roboty rozpoczną się w piątek o godz. 22, a zakończą się w poniedziałek o godz. 4. Zamknięta dla ruchu zostanie wschodnia jezdnia (w kierunku centrum) al. Niepodległości na odcinku od skrzyżowania z ul. Rakowiecka do al. Armii Ludowej. Wyłączone z ruchu zostaną także skrzyżowania z ul. Rakowiecką i Stefana Batorego. Jadący tymi ulicami od strony ul. św. A. Boboli będą musieli skręcić w prawo w al. Niepodległości; przejazd przez skrzyżowanie w ciągu ul. Rakowieckiej będzie możliwy wyłącznie w przerwach pomiędzy pracami. Z kolei ul. Rychlińskiego nie będzie miała połączenia z al. Niepodległości.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Madalińskiego – Puławska – Waryńskiego. Ruch na jezdni zachodniej (w kierunku Mokotowa) będzie odbywał się bez utrudnień.

W sierpniu i wrześniu nową nawierzchnię otrzymały obie jezdnie tej ulicy na odcinku od ul. Wiktorskiej do al. Wilanowskiej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: