WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska warszawa Gala PLMMA Championship na Torwarze

Gala PLMMA Championship na Torwarze

29.10.2016, godz. 13:38
Boks, rękawice bokserskie, ring,
foto: Materiały prasowe

70. gala PLMMA Championship odbędzie się w sobotę 5 listopada na warszawskim Torwarze. Starciem wieczoru będzie walka Marcina Naruszczki z Mattem Horwichem o mistrzostwo PLMMA w wadze średniej (84 kg). Kibice będą mieli też szansę zobaczyć powracającego do profesjonalnego MMA „Trybsona".

Paweł „Trybsona" Trybała znany jest z programu „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy". Przygodę z profesjonalnym MMA rozpoczął on od zwycięstwa z Łukaszem Stojanowskim przez nokaut w marcu 2015 r. We wrześniu natomiast został pokonany w trzech rundach przez Daniela Markowskiego, również za pomocą nokautu. Teraz powraca, by na deskach warszawskiego Torwaru zmierzyć się z Marcinem Najmanem. Początkowo jego przeciwnikiem miał być Dawid Ozdoba (znany m.in. z walki z „Hardkorowym Koksem"), jednak do tego starcia podczas gali nie dojdzie ze względu na problemy z kontraktem. Z powodu kontuzji walkę odwołał również kolejny, zapowiadany rywal – Hiszpan Alejandro Moreno.

Oprócz walki „Trybsona", zebrani będą mieli szansę zobaczyć wiele ekscytujących pojedynków. Obok nowicjuszy, dla których będzie to pierwszy występ w profesjonalnej lidze, pojawią się zawodnicy o uznanej, światowej renomie. Nie licząc Naruszczki, o mistrzostwo w swojej klasie wagowej zawalczą Marian Ziółkowski z Danilsonem Nerves de Oliviera, Robert Bryczek z Arturem Kamińskim i Piotr Kalenik z Przemysławem Nygą.

Wydarzenie odbędzie się 4 listopada na Torwarze, przy ulicy Łazienkowskiej 6A. Impreza wystartuje o godzinie 19. – W ofercie biletowej przewidziane są miejsca zarówno na trybunach, jak i na samej płycie Torwaru. Najtańszy bilet można nabyć już za 40 zł. Liczymy, że podczas gali będziemy mieli wykupiony komplet miejsc – mówi Mirosław Okniński, organizator PLMMA Championship.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: