WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Gorilas Run Warsaw: nowy bieg po Warszawie

Gorilas Run Warsaw: nowy bieg po Warszawie

30.09.2016, godz. 10:29
bieganie, jogging, kobieta
foto: EAST NEWS

Do listy biegów po Warszawie dołączy nowa impreza: Gorilas Run Warsaw wystartuje w sobotę 8 października. Czym ten bieg różni się od innych?

W Gorilas Run Warsaw 17 drużyn wystartuje z różnych punktów rozsianych na mapie Warszawy. Uczestnicy nie będą znali dokładnego przebiegu trasy. Otrzymają jedynie informację o miejscu startu i dystansie, jaki mają do pokonania. Skąd więc będą wiedzieli gdzie mają biec? Każda z grup będzie prowadzona przez liderów, którymi zostały osoby aktywne, nie wyobrażające sobie swojego życia bez biegania. Wśród liderów znaleźli się m.in. Olga Frycz, Mikołaj Krawczyk, Alan Andersz, Jakub Kucner, a także członkowie Gorilas Run Warsaw.

Aby dołączyć do biegu, należy wypełnić formularz na stronie http://www.gorila.pl/bieg/ i wybrać drużynę, do której chce się dołączyć. Jednocześnie otrzymuje się informację o liderze, który jej przewodzi, dystansie oraz miejscu i godzinie startu.

Bieg przewidziany jest na 500 osób. Udział w nim jest bezpłatny.

Impreza zakończy się piknikiem sportowym w ogrodzie klubu Iskra na Polu Mokotowskim, gdzie na uczestników wydarzenia będą czekać m.in. pokazy sztuk walki MMA czy muya thai. Chętni będą mogli skorzystać z darmowych porad trenerów i dietetyków, a dla najmłodszych przygotowano strefę z zabawami i treningami. Nie zabraknie również muzyki i jedzenia. Wstęp na piknik będzie biletowany. Wejściówki będą do odebrania w klubie Academia Gorila oraz podczas wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: