WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Halloween 2016. Gdzie iść na imprezę w Warszawie?

Halloween 2016. Gdzie iść na imprezę w Warszawie?

30.10.2016, godz. 15:05
Halloween, dynie
foto: Dreamstime

Halloween to prawdziwie przerrrrrażające święto. Gdzie iść, by naprawdę się przestraszyć? W Warszawie będzie się działo. Niemal każdy klub lub miejsce spotkań organizują imprezę. A ponieważ Halloween przypada w tym roku na poniedziałek, to imprezy zaczynają się już od soboty. Dokąd warto się wybrać?

31 października przypada na poniedziałek. Co to oznacza? Aż dwa dni zabawy halloweenowej! Przebierane imprezy z tej okazji odbędą się zarówno 29 października w sobotę, jak i 31 października w poniedziałek. Niektóre miejsca organizują nawet dwa wydarzenia, w obu tych dniach. Zamierzacie się przebrać? To jedyny dzień w roku, gdy bez wstydu można robić sobie szalony makijaż i zakładać na siebie nawet najbardziej absurdalne stroje. Skorzystacie z takiej okazji? Mamy nadzieję, bo bez tego nie ma zabawy! A dokąd warto się wybrać w Warszawie?

Klub Remont, ul. Wayńskiego 12a

sobota: impreza dla singli. Zabawa na podstawie kolorowych opasek - każdy kolor oznacza coś innego! Wejście za darmo dla przebierańców.

poniedziałek: Piwne Halloween - piwo za darmo! Wstęp 10/20 złotych

Klub Dekada, ul.Grójecka 19/25

piątek: Impreza "piraci z karaibów" to wigilia dla Halloween. Strój? Zalecany temetyczny! Wstęp 20/25 złotych

Syreni Śpiew, ul. Szara 10a

sobota: na Balu u Hrabiego Nosferatu serwowane będą mroczne drinki w promocyjnych cenach. Przebrani wchodzą za darmo!

Kino Muranów, ul. Andersena 5

Osoby, które nie przepadają za imprezami i głośną muzyką, ale chciałyby się przestraszyć, mogą się wybrać na Azjatycką Noc Grozy w Kinie Muranów! Seanse rozpoczną się o godz. 20:00 i trwać będą do godz. 3:00. W repertuarze: “Lament”, “Straszny Pocałunek”, “Szczurołap” i “Sadako vs Kayako”. Wjazd na cały maraton: 45 złotych.

Zobacz: Zmiana czasu 2016 na zimowy. Kiedy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: