WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Hannibal z Żoliborza nie stanie przed sądem? Opinia biegłych zaskoczyła śledczych

Hannibal z Żoliborza nie stanie przed sądem? Opinia biegłych zaskoczyła śledczych

24.10.2016, godz. 11:26
Kajetan P., Hannibal z Żoliborza
foto: EAST NEWS

Kajetan P. czyli Hannibal z Żoliborza okazał się być dla śledczych przypadkiem bardzo wyjątkowym. Obserwacja psychiatryczna, którą dwóch psychiatrów i psycholog przeprowadzili na oddziale zamkniętym aresztu śledczego przy Rakowieckiej, trwała wyjątkowo długo, bo aż osiem tygodni. Po tym czasie lekarze powinni móc wystawić opinię dotyczącą poczytalności pacjenta. Ale dokument taki wpłynął dopiero dzisiaj, po 4 miesiącach od obserwacji!

Czy Kajetan P - słynny Hannibal z Żoliborza wreszcie stanie przed wymiarem sprawiedliwości?! - Mamy opinię w sprawie Kajetana P. Nie ujawniamy na razie wniosków, analizujemy treść dokumentu i pozyskaliśmy dodatkową dokumentację medyczną – mówi tajemniczo Michał Dziekański, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Najprawdopodobniej medycy wydali opinię tak nietypową, że śledczy nie wiedzą co z tym fantem zrobić.

O dalszych losach Kajetana P. przeczytacie na naszym Facebooku. Polub nas już teraz

Prokurator prowadzący może umorzyć postępowanie i skierować do sądu wniosek do leczenie psychiatryczne Hannibala z Żoliborza. Może także, mimo skomplikowanej konstrukcji psychicznej podejrzanego - skierować do sądu akt oskarżenia i spróbować skazać go za zamordowanie 31-letniej Katarzyny J., którą w lutym tego roku na Woli Kajetan zasztyletował, a później obciął jej głowę, spakował do torby podróżnej i przewiozł taksówka do swojego mieszkania na Żoliborz. Najprawdopodobniej planował ją zjeść.

Zobacz też: Hannibal zaatakowąl lekarkę

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: