WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Huczne zakończenie sezonu sportowego w Ursusie

Huczne zakończenie sezonu sportowego w Ursusie

28.09.2016, godz. 10:48
piłka nożna, polonijny sport, noga, piłka
piłka nożna, polonijny sport, noga, piłka foto: Dreamstime

Test Coopera, charytatywny turniej piłki nożnej i potańcówka przy rytmach disco - sportowe zakończenie sezonu w Ursusie odbędzie się w sobotę 1 października na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sosnkowskiego 3.

W godz. 10-15.00 będzie można sprawdzić swoją kondycję fizyczną w Teście Coopera. Chętni będą startowali co 20 minut. Po biegu sędziowie sprawdzą, ile metrów pokonali. Wynik jest odczytywany w tabeli stworzonej przez amerykańskiego lekarza Kennetha Coopera. Przykładowo mężczyzna w wieku 20-29 lat na wynik dobry musi przebiec od 2400m –2800 m, natomiast kobieta w tym samym wieku 2200–2700 metrów.

W tym samym czasie na terenie OSiR Ursus odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, który wspierany będzie przez znane osoby ze świata sportu. Całą kwotę zbiórki organizatorzy przekażą na Sandrę Szałańską, która choruje na ostrą białaczkę limfatyczną.

A kolei od godz. 14.30 odbędzie się potańcówka w Parku Czechowickim. Na scenie Muszli Koncertowej wystąpią znane i lubiane gwiazdy muzyki disco:

14.30 zespół IMEO
16.30 zespół E-maill Zespół
17.30 Etna Music

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: