WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa I dzień Festiwalu Kuchni i Kultury Włoskiej na Bulwarach Wiślanych [ZDJĘCIA]

I dzień Festiwalu Kuchni i Kultury Włoskiej na Bulwarach Wiślanych [ZDJĘCIA]

24.06.2017, godz. 20:42
Festiwal kuchni i kultury Włoskiej na Bulwarach Wiślanych
foto:

Trwa I dzień Festiwalu Kuchni i Kultury Włoskiej, który odbywa się na nowootwartych na Bulwarach Wiślanych. Po atrakcjach zapewnionych przez organizatorów w ciągu dnia, jak np. warszaty kulinarne dla dzieci czy też zajęcia sportowe, wieczorem dj-e Radia Eska zapewniąją zabawę w rytmach italo-disco. Festiwal trwa również jutro. Serdecznie na niego zapraszamy.

Warsztaty kulinarne dla dzieci, malowanie wielkiej pizzy,czytanie "Pinokia", a wieczorem zabawa taneczna przy największych hitach - takie atrakcje czekają wszystkich, którzy wezmą udział w Festiwalu Kuchni i Kultury Włoskiej na Bulwarach Wiślanych również w niedzielę. Na dzieci i dorosłych czeka też dużo innych atrakcji – poranek muzyczny dla dzieci z kwartetem smyczkowym z Opery Narodowej, gry i zabawy podwórkowe z lat 90-tych (kto tęskni za gumą do skakania?!), trickboard i slackline dla tych, co lubią balansować na krawędzi, animacje dla dzieci prowadzone przez animatorów z Parku Rozrywki Julinek, spotkania z robotyką, warsztaty fotografii kulinarnej dla dzieci i wiele, wiele innych.

Zapraszamy jutro od 10:00 na Bulwary Wiślane!

Zobacz także: Poznań. Ostrzelano miejski autobus! Policja szuka sprawcy

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: