WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska warszawa Jak nazwać kawiarnię przy fontannach?

Jak nazwać kawiarnię przy fontannach?

22.10.2016, godz. 13:58
Żywioły zatańczyły w Parku Fontann
foto: SE/EAST NEWS

Nowa kawiarnia artystyczna zostanie wkrótce otwarta w pobliżu Multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu. Stołeczna Estrada poszukuje dla niej nazwy.

Nowa kawiarnia ma obsługiwać głównie spacerowiczów, którzy odwiedzają warszawskie fontanny, choć Stołeczna Estrada liczy na to, że przychodzić tam będą również turyści spacerujący po Starówce.

„Nie tylko napijecie się tam pysznej kawy, lecz także zaspokoicie głód po przyjemnym spacerze Starym Miastem" - zapowiadają jej twórcy. Zanim jednak kawiarnia otworzy swe podwoje, na Facebooku zorganizowany został konkurs na nazwę tego miejsca. „Zagłosujcie na nazwę, która waszym zdaniem najbardziej pasuje do naszej kawiarni. Zabawa trwa do niedzieli, wyniki ogłosimy na początku przyszłego tygodnia. Wasze sugestie będą wzięte pod uwagę podczas podejmowania ostatecznej decyzji" - czytamy w opisie ankiety.

Najwięcej głosów zdobyła dotychczas nazwa „Wars|Sawa|Kawa". Inne propozycje to: „Wisłostrawa", „Głodne Syreny", „Panna Wodna" i „Tlen i woda". Która z nich wygra? Dowiemy się w przyszłym tygodniu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: